Decleor - за стари стрии

  • 7 960
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
Perfect Sculpt - Stretch Mark Restructuring Gel Cream 150ml/5oz
Pеструкториращ гел за тяло - лечение на стриите
Съдържа 8 ароматни масла и специален фито- комплекс .
Ефективно лекува старите стрии и възпира появата на нови.
Няма аромат и цвят.
Увеличава еластичността и подобрява тонуса.


 

Perfect Sculpt - Stretch Mark Restructuring Gel Cream ( Salon Size ) 200ml/6.7oz
гел за стрии
Съдържа 8 ароматни масла и специален фито- комплекс .
Ефективно лекува старите стрии и възпира появата на нови.
Няма аромат и цвят.
Увеличава еластичността и подобрява тонуса.



някой използвал ли е тези 2 гела и
има ли доволни от другите продукти на DECLEOR?







# 1
  • Мнения: 101
Записвам се да следя темата, че живо ме касае !

Уж нямало лек за стари стрии, да видим ...

# 2
  • Мнения: 3 830
Запис Peace
Нямам стрии, но кой знае... Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 7 798
Не съм чувала отзиви за тези продукти на Decleor, надявам се накой да се включи с инфо.  Thinking

# 4
  • Мнения: 451
Кога ще си набиете в главата, че вече появили се стрии с мазила НЕ се махат/подобряват? Вместо да си давате парите за глупости, събирайте за лазер(дори и той не винаги премахва напълно стари стрии)

# 5
  • Мнения: 2 068
Кога ще си набиете в главата, че вече появили се стрии с мазила НЕ се махат/подобряват? Вместо да си давате парите за глупости, събирайте за лазер(дори и той не винаги премахва напълно стари стрии)
Joy
недей да ме разсмиваш
махат се  Wink

# 6
  • Мнения: 451
Нали, както и целулита LaughingВика му се самовнушение...
кво да ви обяснявам , оправяйте се

# 7
  • Мнения: 252
Нали, както и целулита LaughingВика му се самовнушение...
кво да ви обяснявам , оправяйте се

Ами аз специално "се оправям", поне с целулита. Вика му се- масажи, кремове и постоянство. Едва ли си внушавам, по простата причина, че е видимо.
П.П. Ще следя темата Praynig

# 8
  • Мнения: 451
И можеш да си сигурна, че всякакъв ефект върху целулита идва от масажите Wink Кремовете не правят нищо повече от временно стягане на кожата, т.е. нещо като временна зрителна измама.

# 9
  • Мнения: 2 068
Нали, както и целулита LaughingВика му се самовнушение...
кво да ви обяснявам , оправяйте се

обещавам някой ден да покажа снимки  Wink

# 10
  • Мнения: 1 541
Ама само как успявате да се сдърпате за невероятни неща- не е за вярване Laughing
Аз също съм скептична към кремовете за стрии и целулит и техните "магически" способности, макар ежедневно да мацам такъв за портокалова кожа и тъпо и упорито да си хвърлям парите на вятъра всеки месец за нов  Whistling
Ще следя темата обаче. Може пък някой да демонстрира снимково ефекта на тези кремове...

# 11
  • Мнения: 46
Кога ще си набиете в главата, че вече появили се стрии с мазила НЕ се махат/подобряват? Вместо да си давате парите за глупости, събирайте за лазер(дори и той не винаги премахва напълно стари стрии)

EMPRESS, можеш ли да ми кажеш колко струват терапиите с лазер? Много ли са скъпи?

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
С целулита се справяме някак, обаче със стриите нещата не стоят така. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 708
И аз ще следя темата. До този момент ефект от мазила не съм видяла.

# 14
  • Мнения: 1 434
Само Деклеор не съм ползвала  Rolling Eyes Изглежда интересно но въобще не ми се вярва  да изчезнат   TiredПолзвала съм  ампули  на Лиерак  две кутии ,след това поне три вида мазила  без грам ефект  ..

Общи условия

Активация на акаунт