Отговори
Здравейте.Надявам се най-накрая да намеря решение на моя проблем,който ми е вече от години( Целите крака са ми покрити в белези от обезкосмяването.Косъмчетата ми или растат на вътре,или пък се образуват безброй пъпчици,които в последствие се превръщат в белези и така вече няколко години.Мазила съм пробвала всякакви,до сега резултатът е нулев.Как да се оттърва от тези белези един път за винаги?  CryКакво да е това чудо на природата,което най-сетне да накара проклетите ми косъмчета да растат нормално и справя ли се с този проблем да се захващам с дългогодишните ми белези,да ги премахна по някакъв начин.Помагайте момичета,проблема ми е мн гаден,лятно време не обличам никакви къси панталонки ,нищо,така съм всяко лято(( в жегите с дългите дънки,заради тия крака...Защото моите белези са станали прекалено много,просто навсякъде по краката съм в малки,дребни белези(с извинение,ама съм като крастава).... (( Моля ви,помагайте,имал ли е някой същия проблем? Cry

# 1
Забравих да питам....Възможно ли е такива белези да се премахнат по някакъв медицински начин,с лазер,нещо такова и колко ще ми струва това,дали ще е скъпо? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4
и аз имам същия проблем като теб или по точно имах. обиколих много дерматолози всеки ми казваше различно нещо и ми изписваха различни кремове и лосиони, които не ми помогнаха. Съвсем случайно посетих сегашния ми дерматолог и съм много доволна от него, белезите вече почти ги няма подкожните косми също. Вярно че лечението е малко бавно но си заслужава. Ако искаш повече инфо пиши на личен.

Общи условия

Активация на акаунт