"Пропуснах" Рибомунил една доза.

  • 2 036
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 499
Слагам в кавички пропуснах, защото проблема е следния. Започнахме Рибомунил по схема. Първия ден й дадох сутринта на гладно. Втория ден /естествено, нали съм  :crazy/ забравих да й дам сутринта и като я взех от ясла към 17ч. разтворих прахчето. Моника успя обаче да изпие една глътка и останалото се изля върху нея /90%/, така че все едно не съм го давала. Днес сутринта й дадох третото прахче. Проблем ли е това, че едната доза е пропусната и то съвсем в началото на схемата? И другия ми въпрос е: Втория месец на същия ден ли се започва /например 14-ти/?

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 08:59 от Noli

# 1
  • Мнения: 8 163
За това определено си трябва консултация с лекуващия лекар / педиатър. Все още не е дошъл уикенда, говори с доктора, назначил лечението.

# 2
  • Мнения: 3 499
Какво лечение, това е имуностимулатор.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Какво лечение, това е имуностимулатор.

Чесно казано и аз за първи път го чувам това нещо...но ако е само имуностимулатор надали е проблем. те обикновенно действат след натрупване след няколко дни....и от витамини и от имуностимуланти винаги се случва да пропуснеш някой друг прием...фатално няма какво да е.....
И все пак може би е добре да питаш лекаря ви....за свое спокойствие....
Даже и в гугъл не ми излиза това чудо....
А за кога се почва - според схемата ви на прием....

# 4
  • Мнения: 7 201
Чесно казано и аз за първи път го чувам това нещо...но ако е само имуностимулатор надали е проблем.
...
Даже и в гугъл не ми излиза това чудо....
Да,защото е написано неправилно. Wink
Рибомунил е точното наименование.
Не мисля,че е проблем,че почти си пропуснала,но все пак си звънни на лекаря. Peace

И другия ми въпрос е: Втория месец на същия ден ли се започва /например 14-ти/?
Да,на същото число и всеки месец пак така.

# 5
  • Мнения: 3 499
Да, Mam4е  е права. Написала съм го неправилно. Поправих се. Притеснявам се, защото нали се пие по схема все пак, а не всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт