По кое време на денонощието си правите упражненията?

  • 764
  • 11
  •   1
Отговори
Един въпрос:По кое време на денонощието си правите упражненията?

...и има ли значение кога примерно си тренирам в домашни условия,защото сутрин много ме мързи...а през деня нямам възможност.... вредно ли е преди лягане? newsm78

# 1
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
До колкото знам сутрин е по- голяма опасността от травми и в този смисъл по- добре е да се тренира следобед. Не виждам проблем да се тренира преди лягане  bouquet.

# 2
  • Мнения: 649
Когато тренирам вкъщи (на велоергометъра) предпочитам сутрин. Ако съм на фитнес предимно сутрин, но ако нямам време ходя и след обед.
Ако не ти пречи да заспиш тренирай си преди лягане.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 095
Не правя упражнения,ама май трябва да почна поне едни коремни преси  newsm78
Мноого ме мързи  Crazy

# 4
  • Мнения: 488
сутрин рано - кростренажор  Grinning
Вечер нямам нито сили, нито време!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Предимно велоергометър карам- следобед, докато спи детето.

# 6
  • Мнения: 2 908
Вечер след 17ч ходим с мъжа ми на фитнес.Само тогава има кой да гледа детето,не мога да я водя с мен.

# 7
  • Мнения: 2 068
най-често сутрин  Wink

# 8
  • Мнения: 4 202
Вечер след работа, не знам до колко е правилно, но сутрин съм неадекватна и нищо не е в състояние да ме накара да се кача на кростренажора  Crazy

# 9
В късния следобед. Знам, че е хубаво сутрин, но аз съм нощна птица и сутрин съм неадекватна. Мисля си само за хубаво голямо кафе и вкусна палачинка от както съм с Дюкан, а не за подскачане  261uuТака че упражненията ги оставям зя по-късно.

# 10
  • Мнения: 916
Сутрин тренирам, защото после или нямам време или ме домързява. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 195
Само вечер, сутрин няма време  Sad Когато съм на аеробика или фитнес - от 18:30 до към 19:30...когато съм на народни танци - от 20:00 до 21:30...

Общи условия

Активация на акаунт