Кисело мляко

  • 8 453
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Не ме пращайте към търсачката, минах от там, прочетох повечето теми за киселото мляко, но пак искам да попитам нещо  Laughing Скоро смятам да въведа и киселото мляко, но като си направих сметка от другите мами, повечето ползват някакво мляко Бор Чвор 3,6 %, аз това мляко не го намирам във Варна и не съм го и виждала никога. Другото, което разбрах е, че млякото трябва да е 3,6%, но аз пък си харесах само кафявото На Баба, но то пък е 4,5% Въпросът ми е дали мога да давам от него след като е 4,5% или да търся някакво друго, което да е 3,6% newsm78 Предварително благодаря Grinning

# 1
  • Мнения: 26
A "Вepeя" пробвала ли cи?Peклaмиpaт гo kaтo xyбaвo зa децa в книжkитe нa БOН АПEТИ "XPAНEНE НA ДEтEТO".ИМA И 3,6%

# 2
  • Мнения: 5 940
Давам Елена, Верея, Пършевица, Бор Чвор 3,6 процента.  Рядко купувам и На баба, но се въздържам, заради многото сгъстители и заради факта, че след близо 20 дни млякото е като току що отворено.

# 3
  • Мнения: 2 131
Бор Чвор и аз не го намирам в Добрич. От време на време давам На баба от 4.5 процента. Ние тук имаме Добруджанско от 3.6% и него давам. Предполагам, че и във Варна може да се намери.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз давам 3,6 % на Верея,Кукери,Пършевица.

# 5
  • Мнения: 554
Мммм ще взема да пробвам Верея тогава newsm78 Благодаря ви момичета  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 172
Аз давам само Верея 4,5 %  Peace Вкусът му е някакси по-различен от на другите кисели млека,незнам на какво се дължи,сгъстители или не-хубаво е и беба си го тачи с бисквитки  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 256
Бор Чвор съм взимала от Кауфланд и Макао във Варна

# 8
  • Мнения: X
Кравето мляко има максимална масленост 3,6%. Не може да има по-голяма. Всяка по-голяма масленост е постигната най-често с добавяне на мас. Ти си  прецени дали да даваш.
Можеш да пробваш Ел Би или Пършевица.

П.П. И си направо за търсачката, защото въпроса с процента масленост и марките е коментиран многократно.

# 9
  • Мнения: 1 586
Давам само Бор Чвор 3.6%, има го в Макаото,винаги! PeaceА, да и в Кауфланд също! Wink

# 10
  • Мнения: 9 973
на баба не е хубаво

# 11
  • Мнения: 525
Бор Чвор продават в Бурлекс.

# 12
  • Мнения: 27 524
но аз пък си харесах само кафявото На Баба, но то пък е 4,5% Въпросът ми е дали мога да давам от него след като е 4,5% или да търся някакво друго, което да е 3,6%

Можеш да го даваш спокойно. Аз давах от него, преди да го развалят обаче  Rolling Eyes Сега давам пак 4,5 на Верея  Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Да Вереята е вкусна,но ми се струва че Елена е малко по-истинско/мое мнение/,а има и 3,6%.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
Опитай с Пършевица 3,6%  - аз с него захраних навремето сина си, от другото, като е по-маслено да не се продриска детето Thinking

Общи условия

Активация на акаунт