Неопитомени красавици -някой гледа ли го този?

  • 20 620
  • 257
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 337
Някой гледа ли го този от 11 по бтв?

Изпуснах 2-3 епизода покрай малката и сега се чудя какво е това детенце в училището,при което онзи мустакатия ходи? Син ли му е?

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Той е син на Мафе и не знам на кой още. Само, че мустакатия й казва, че синът й е мъртво роден и го взема при себе си. Мен ме съмнява, че е дете на шофьорчето, ама може и на мустака да е. Не знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 434
Загледах го покрай дъщерите, но те много се ядосват и вживяват.Ама ако няма интриги, как ще направят стотина и повече серии?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 337
е добре ако е на мустакатия за какво го крие...и таз русата която го гледа каква й е ролята...поне се развива бързо сериала...всеки път става нещо ново:)

# 4
  • Мнения: 743
Аз уж го гледам, ама е с едно око, защото малката закусва по това време. Ама май нищо не съм разбрала. Само днес хванах че мустакатия е такото на детето на едната сестра /не й знам името/. Но по нейните спомени стана ясно, че той я е излъгал, че детенцето е починало при раждането.
Малееее, какъв разказ направих, срам ме хваща Rolling Eyes ooooh!

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Детето е на Мануел(шофьора) и на Мария Фернанда. Тя заминава внезапно и бременна за Рим, където ражда. По незнайни все още причини и мустака е бил там. По време на ражданеМафе припада и щом се свестява мустака й казва, че бебето е починало при раждането. Мустака го взима и го отглежда като свой син. Русата жена, която се грижи за него, мисля че е последната му съпруга или му е много близка(може да му е сестра).
Когато Мафе заминава за Рим, майката на Мануел не предава никаква кореспонденция нито на единия, нито на другия. Така и двамата си мислят, че другия е прекратил връзката им. Сега за това се чепкат.
На мен ми е чудно коя е майката на момиченцето на бияча? Той много хубаво се грижи за нея, ама майка му....

# 6
  • Мнения: 851
Не го гледам, но името на филма е меко казано безумно!!!

# 7
  • Мнения: 3 459
Гледала съм 2, 3 серии, не повече.
Не ме заинтригува изобщо  Naughty

# 8
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз го следя почти редовно.Струва ми се приятно сериалче. Peace

# 9
  • Мнения: 7
Гледах няколко епизода, струва ми се интересно, поне е нещо за запълване на времето!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 337
да името е малко тъпо наистина Flutter

а ина4е мен ме ратоварва и ми харесва,4е всяка серия нещо се слу4ва...

пфу и аз не знам 4ия е малката на озни шофер...

тази как го одуши днеска..

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Какво стана в днешната серия?
Бях на разходка и изтървах.

# 12
  • Мнения: 738
Какво стана в днешната серия?
Бях на разходка и изтървах.

Бенерисе уби бащата, защото той разбра, че тя е отвлякла дъщеря му. Погребаха го, прочетоха завещанието и сестрите останаха като гръмнати, че баща им е оставил всичко на нея... Уволни Мануел, щот иска да си го прай любовник Laughing Бияча тамън отиде в полицията да се предава, но брат му и майка му го издадоха и не му се получиха нещата... Свалиха бинтовете на малката сестра и тя изпадна в ужас. Та така...

ПС: всички сериали от 11 гледам, тогава се събуждам и докато закусвам и пия кафе да зяпам нещо. А тук са красиви и се развива бързо наистина...

# 13
# 14
  • Бургас
  • Мнения: 337
оф те големи истории пак станали..аз от на4алот гледах само серията и после малката искаше да папка и ....

мерси за инфото Hug

Общи условия

Активация на акаунт