Каква официална прическа за дълга коса?

  • 1 285
  • 2
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Хайде и в този подфорум да се разпиша  Simple Smile - Ред ми е и ми се пада ...

Ще ходя скоро на сватба, на моя първи братовчед.
От известно време, има-няма 5 години вече, на всичките роднински увеселения, аз съм или с бебе, или бременна, или след раждане, все съм дебела, без подходящо облекло и обувки, а за косата да не говорим - свита с ластик, като всеки ден, защото трябва да търча след Алекс. Ноктите ми са винаги счупени, назъбени, понякога и мръсни  Embarassed, и никога нямам два нокътя с еднаква дължина.
Петите ми обикновено са напукани, ръцете - също...
Изобщо - нямам нищо общо с това, което бях преди пет години, когато всички ми се възхищаваха на "поддръжката". Имам четири племеннички - деца на сестра ми и братовчед ми, които ми повтарят почти всеки ден колко съм променена и как чак им е жал за мене като ме гледат как само с децата се занимавам и нямам време и веждите да си оскубя  Sad Те все ми повтарят, че на всичките роднински събирания аз изглеждам вече все по-зле...
За моя радост, все още си имам идеите за облекла и стилове на обличане, надявам се като се върна на работа да вляза във форма и да си ги нашия всичките при шивачката ми  Praynig
Сега, за тази сватба, реших твърдо - Александър отива при свекърва ми за два дни! Оставам само с Момчил - него никой не го иска  Sad - но мъжа ми ще е с мен и ще го носи  Peace На мен остава поне веднъж да вляза в релси, макар и за една вечер само ...

Надявам се сега разбирате с какъв хъс съм се наточила за тази сватба - за прекрасен външен вид.

Та да питам сега - за косата ... Моята е черна, дълга, чуплива. Щеше ми се да ми я навият с тези, готините маши, стават кичурите като зиг-заг, дори питах за закачване на доп.кичури, само за една вечер. Казаха ми, че струват 50лв. Моя цвят го има.
Но се чудя дали да не я изсветля леко  newsm78
Аз съм си с доста черна кожа, в допълнение - три дни преди сватбата ще се прибера от море, та се чудя точно какъв цвят да избера - червен ли, коняк ли? При шивачката си избрах два цвята за рокля - дълга - тъмнолилаво и розово - много официални платове, лъскави...
Кажете какво мислите вие?
Кажете ми добър салон за красота, но да не е на баснословни цени, защото това може само да ме откаже - все пак мъжа ми ги изкарва, а не ги печати  Cry

# 1
  • Мнения: 1 041
Според мен не би трябвало да променяш цвета на косата си - не мога да си представя комбинация на червена коса и рокля в лилаво и розово.

# 2
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Според мен не би трябвало да променяш цвета на косата си - не мога да си представя комбинация на червена коса и рокля в лилаво и розово.

мене по-ме притеснява факта, че ще е след море и косата ще е доста по-изтощена, та като и люсна и боя, тя хептем ще се скапе

иначе за цвета  newsm78
що бе? няма да е лошо - тъмнолилаво и в/у него тъмночервена коса, става

но наистина не ми се тормози с боядисването


а салон?

Общи условия

Активация на акаунт