жена ми не иска трето дете...

  • 8 748
  • 159
  •   1
Отговори
не ще и това е... стари сме били... тя е на 37...

не че сме цъфнали и вързали финансово, но поне заеми нямаме и имаме собствено голямо жилище...

що така бе Миме...

# 1
  • София
  • Мнения: 71
Мъжът ми не ще и първо....... и аз съм на 37........ама не се броя стара......
И аз си имам собствено жилище.......не е малко.........и не се оплаквам.....
Дай да се вземем с тебе, да си нараждаме няколко дечица и всички ще са доволни! Joy
Какво ще кажеш, Жулиет........??? Wink

# 2
  • Мнения: 737
Ами както разбирам жена ти вече гледа 2 деца,че и теб.
Явно сте й предостатъчни!  Laughing


# 3
  • Мнения: 46 484
Финансите нямат нищо общо, от опит ти казвам.
На 29 г. съм, нямаме финансови и семейни проблеми, с едно дете на 4 г. (почти), но не искам пак да съм бременна, пак да вися всеки месец по доктори, пак да ме бодат за кръв и пак да раждам. Ако измислят начин да го рпавят мъжете обаче, от сега си казвам, че искам поне 4 деца Grinning

Може и при нея това да е причината, питай я, за осиновяване мислил ли си?

# 4
  • Мнения: 4 714
Две нали ти е родила. Ти защо искаш и трето? В смисъл...задоволил си родителския си нагон, тя явно също. Предполагам няма желание жената и заради това използва възрастта като оправдание.

# 5
  • Мнения: 2 131
Мъжът ми не ще и първо....... и аз съм на 37........ама не се броя стара......
И аз си имам собствено жилище.......не е малко.........и не се оплаквам.....
Дай да се вземем с тебе, да си нараждаме няколко дечица и всички ще са доволни! Joy
Какво ще кажеш, Жулиет........??? Wink
Аааааааа, без такива неприлични предложения, много моля!  Mr. Green Naughty Mr. Green

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ха добър ден ...
ей затова трябва да има предбрачни договори с надлежно записано условие
"Ако няма физическа причина която да възпрепядства бременност - да роди 2,3,4  деца ".
Другия вариант е да смениш жената ...

# 7
  • Мнения: 2 160
не ще и това е... стари сме били... тя е на 37...

не че сме цъфнали и вързали финансово, но поне заеми нямаме и имаме собствено голямо жилище...

що така бе Миме...
#Crazy Жулиет, що така не питаш пак Мимето, а питаш нас?

# 8
  • Мнения: 46 484
... ей затова трябва да има предбрачни договори с надлежно записано условие ...

Добре ще има, но дали ще се намерят луди, които да се подпишат  Laughing

# 9
  • Мнения: 505
Верно, що не питаш Мимето  Heart Eyes

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
... ей затова трябва да има предбрачни договори с надлежно записано условие ...

Добре ще има, но дали ще се намерят луди, които да се подпишат  Laughing

е, то иначе какво става, той "мило на ли ще си имаме 3 деца ?"  тя "Да мили" ...а след 3 години и 1 дете започва "ама сега не му е времето, не се чувствам готова, искам да напредна в кариерата, не можем да му осигурим висше в харвард, нямаме стая за всяко дете, аз да не съм крава за разплод ..."  и т.н. и т.н.

# 11
  • Мнения: 46 484
Не вярвам някой да обещае нещо, без да знае за какво иде реч newsm78
Но, ако си взима жената само за разплод - да прав си, обаче ако е с нея заради самата нея, тогава не виждам проблем.
Който носи на раменете си цялата тежест на износването и раждането, той има последната дума, на другия като не му е дошло до г..а, само ще предлага и обсъжда.

И какво става с договора, ако мъжът има здравословни проблеми и не може да й направи бебе?

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
от къде да знам, това са само хипотенузи ...
а ето и отговора на въпроса защо някои мъже не искат деца. те искат жената заради самата нея ...

# 13
  • у дома
  • Мнения: 7 140
И аз искам три,ама мъжа ми и за второто не беше съгласен...

# 14
  • София
  • Мнения: 71
от къде да знам, това са само хипотенузи ...
а ето и отговора на въпроса защо някои мъже не искат деца. те искат жената заради самата нея ...
Приятелю любими Лабрадоре, то от твоите думи излезе, че аз трябва да съм безкрайно поласкана, че моят мъж не ще деца......... Бреййй, ма каква късметлийка съм била, пък аз да не знам! Благодаря ти, че ми отвори очите! Laughing Пък може и да си прав, де да ви знам мъжката логика?! На толкова години станах - още не мога да я схвана в много случаи. Мъжът ми твърди, че аз съм му напълно достатъчна, много е щастлив и няма нужда от нищо повече. Ех, мъжеее............. newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт