имам въпрос

  • 1 165
  • 12
  •   1
Отговори
  • Cobrs
  • Мнения: 783
Какво трябва да се случи за да напуснете съпруа си. Моят случай е особен аз съм особена но като цяло ако се случи така че съпругът не уважава вашата самостоятелност и вашата преценка и ако намира повод за скандал - как се харчат парите каква майка сте защо работата ви е винаги на първо място защо тези приятели как не сте комуникативен човек и изобщо ако има много въпроси и ако вие сте не достатъчно достоен партньор от другата гледна точка или поне човек който не е достатъчно увере3н в себе си и човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето (дали да бъде или не кръстено например) и за това се взимат еднолични решения от половинката
С други думи докъде трябва да се стине за де се вземе подобно решение

# 1
  • Мнения: 505
Сори ако спамя, ама това не се чете... Няма препинателни, няма почивка... дано някой ти отговори

# 2
  • Мнения: 750
Какво трябва да се случи ли....ами да се решиш да го напуснеш.
Щом вземеш това решение значи е имало защо.
Причината ти ще я знаеш.
За всеки е различна.

# 3
  • Мнения: 804
Какво трябва да се случи за да напуснете съпруа си. Моят случай е особен аз съм особена но като цяло ако се случи така че съпругът не уважава вашата самостоятелност и вашата преценка и ако намира повод за скандал - как се харчат парите каква майка сте защо работата ви е винаги на първо място защо тези приятели как не сте комуникативен човек и изобщо ако има много въпроси и ако вие сте не достатъчно достоен партньор от другата гледна точка или поне човек който не е достатъчно увере3н в себе си и човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето (дали да бъде или не кръстено например) и за това се взимат еднолични решения от половинката
С други думи докъде трябва да се стине за де се вземе подобно решение
Успокой се, прегледай поста си, сложи запетайки и се опитай да кажеш какво точно те притеснява. Така може и някой да успее да ти бъде полезен. Нищо лично, но личи, че си афектирана и от написаното не са разбира какво точно искаш.

# 4
  • Мнения: 4 665
 Да спра да го обичам би било достатъчно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Когато, седнете да вечеряте (примерно) и ти го погледнеш и се запиташ: "Какво, всъщност, търся при този човек?", тогава няма смисъл да оставаш. Събери си ума, останалото ти достойнство и поеми живота си в ръце.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 742
За колко годишен брак става на въпрос?

# 7
  • Мнения: 432
Като си дадеш сметка, че живота с този човек ти носи повече нещастие отколкото щастие...

P.S. И наистина, като се успокоиш, оправи поста си, че трудно се разбира какво искаш да кажеш.

# 8
  • Мнения: 2 448


Не разбрах много какво искаш да кажеш, така без препинателни знаци, но,
защо работата ви е винаги на първо място - това не ми звучи добре,  Confused
как не сте комуникативен човек - ако съпругът ти мисли така за теб, значи наистина не можете да се разберете, промени начина си на комуникация, така че да разбира какво му говориш,
човек който не може да взима важни решения за себе си и за детето - според теб на какво се дължи това мнение на мъжа ти за теб, има ли поводи да си го мисли?  newsm78 Защо е с теб той тогава?
Много въпроси, на които можеш да си отговориш само ти.

А до къде трябва да се стигне, няма такъв отговор - всеки стига до там до където реши, че може или иска.

# 9
  • Мнения: 329
Според мен човек трябва да се обърне назад и да погледне - кое е повече хубавите или лошите моменти.Когато си дадеш сметка,че през повечето време си плачела,трябва да кажеш "Край!",защото в бъдеще,той едва ли ще е направи щастлива.

# 10
  • Мнения: 4
когато не виждаш бъдещето си с него

# 11
  • Мнения: 1 259
Сори ако спамя, ама това не се чете... Няма препинателни, няма почивка... дано някой ти отговори
newsm39
и подчти нищо не схванах....

# 12
  • Мнения: 2 723
Когато си готова да го напуснеш ще разбереш

Общи условия

Активация на акаунт