Как се ходи на цветен видеозон в София

  • 1 470
  • 5
  •   1
Отговори
Една приятелка беше ми казала, че срещу бизнес център Прима на бул. Цар Борис ІІІ има някаква частна клиника с цветен видеозон, където се ходело в петия месец...
Та, молбата ми е, ако някой знае подробности... нека сподели...  newsm78 цена, телефонни номера???

ще съм много благодарна... Hug

# 1
  • Мнения: 144
Може би това е МЦ "София" на бул. Цар Борис III. Чувала съм, че там май преглежда д-р Томова. Но нищо не зная по въпроса. Цветен видеозон също има и д-р Мазнейкова. Както и да е. Обаждаш се по телефона и си записваш час. Това е.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не знам къде е биз. център Прима, но МЦ София е на бул. Цар Борис III. Наистина там преглежда доц. Томова, видеозонът е 3Д, черно-бял (не знам дали може и цвят да докара), но всичко се вижда перфектно. Цената е 50 лв. Телефон не знам, аз отидох на място да се запиша. Потърси с търсачката на форума, ще ти излезнат и телефоните.

# 3
Каква е тази цена бе хора 50лв. за видеозон аз сигурно падам от небето  newsm78
Какво значение има дали е цветен или не ? !? ?
При първия ми наблюдаваш лекар беше черно бял сега е цветен , но освен че дава по голям обзор на нещата невиждам каква е разликата имам предвид че е и по голям .

# 4
  • Мнения: 218
Аз нещо не разбирам... как така цветен видеозон като вътре е толкова тъмно?! За триизмерния ли става въпрос - то е малко силно казано да се нарече цветен, но ако човек има въображение... Joy

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
3D видеозон има и в МЦ Фемина, в клиника Св.Лазар и мисля също и в Св.София. Във Фемина цената е 40лв., а в Св.София е безплатен, ако се запишеш на техния курс за бъдещи майки (също безплатен). Аз съм ходила във Фемина, гледат те на 2D и към края го пускат 3D и цветно, да се покефят родителите.

Общи условия

Активация на акаунт