постелка за бебешка количка

  • 8 456
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
Бебешката количка, която използвам не е особено удобна за бебо ако не е постлана с нещо меко върху което да лежи. Аз слагам одеялце и отгоре тънка памучна пелена, но той събира всичко на топка и пак му е неудобно. Споделете с какво постилате вие количките на бебоците си.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 10:48 от jjoy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
Обиколник за креватче от тънките -  късият!

# 2
  • Мнения: 1 763
На мен някой ми подари дунапрен, обшит с чаршаф, голям колкото за количката, от горе и от долу има зашити едни такива залепващи неща ( не мога да се сетя за думата) и така стои стабилно.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
Купих си комплект за количка - включваше завивка и матраче, което беше като олекотена завивка с калъфче.  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
В студетото време слагах одеало отдолу, но сега ..... нищо.

# 5
  • Мнения: 1 080
На мен някой ми подари дунапрен, обшит с чаршаф, голям колкото за количката, от горе и от долу има зашити едни такива залепващи неща ( не мога да се сетя за думата) и така стои стабилно.
да и нашето е такова от зимния кош!!!

# 6
  • Мнения: 653
Обиколник за креватче от тънките -  късият!

това е чудесна идея, хем с връзки, хем меко и приятно

ще се опитам да запомня за следващия път  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 111
Обиколник за креватче от тънките -  късият!
Peace

# 8
  • Мнения: 1 512
Обиколник за креватче от тънките -  късият!

Това е добра идея.Ще пробвам и аз.Защото моята така шава вече ,че всичко събира.

# 9
  • Мнения: 583
 Благодаря за идеите. Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз имам дюшече плюшено и възглавничка като полумесец ,нея не я ползвам сега,защото вече много порасна,ама като новороден я използвах за ограничител.Предполагам продават,защото моите ми ги подариха.
Обиколниците запарват аз използвах с второто,но през лятото го махнах.Сега като пера дюшечето слагам памучно одеалце сгънато на две.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 743
Количката на Алекс има колани, които не се махат. Една форумка ми даде подложка, найлонова, отвътре е с дунапрен. В началото се чудех за какво ли мога да я използвам, но след това я внедрих в количката. Обикновено слагам пелена отгоре, но в момента е пъхната в калъфка за възглавница Simple Smile

# 12
  • Мнения: 27 524
Памучна постелка за легло, майка ми му вика шалте  Crazy
Купих си такова голямо и си го направих на различни размери - за количката, за леглото, за под главата... много са удобни  Peace

# 13
  • Мнения: 286
Обиколник за креватче от тънките -  късият!
Да, това е добра идея ама кой да се сети newsm78? Аз накарах майка ми да ми ушие от дунапрен, бяха ми ушили и калъфче, за да се пере, страшно удобно ми беше, а и на малката й беше уютно  и топло /беше  зимно бебе/.

# 14
  • Временно
  • Мнения: 788
Обиколник за креватче от тънките -  късият!
И ние сме с обиколник Peace

Общи условия

Активация на акаунт