Когато изгори бушона

  • 7 298
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Когато сте сами,без собствен мъж под ръка и гръмне бушона или нещо друго такова,дребно,но крайно тревожно,търсите ли помощ от съсед,приятел,колега или сами се справяте?Не говоря за по-едри неща,като развалена пералня,телевизор,ремонт на баня и т н.Търсите ли помощ от чужд мъж,като безпомощна и отчаяна жена?Или си изваждате инструментите от мазата и действате по въпроса?А инструменти имате ли?И до колко часа мислите,че е възпитано да безпокоите нечий чужд съпруг?А после отблагодарявате ли се за добрината?Имам предвид с парче торта или чаша мляко?Или малко уиски?

# 1
  • Мнения: X
  Зависи от настроението ми. Ако се чувствам изпълнена с енергия и понесена на крилете на щастието, се справям сама.
Но ако се усещам  уязвима,  крехка, нуждаеща се от помощ, се обаждам на един мъж. Само на един и същ. Няма проблем да го притесня  по което време се наложи. Никога не отказва да ми помогне. Много искам да му се отблагодаря, но той винаги отказва.

# 2
  • Мнения: 502
  В повечето случаи гледам да се справя сама.Когато не мога,търся помощ,но не се чувствам задължена да се отблагодарявам чак с торта или питие.Една усмивка и го отпращам!

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 15:26 от maraidara

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Викала съм комшията да прибира трупа на умряла хлебарка Embarassed Еми, дойде човечеца. И като скъсах жилото на съединителя - пак дойде.  Нося му мекички, пица, тортичка! Peace За времето - стига да го събудя, няма проблем.

# 4
  • Мнения: 293
Тъкмо споделях, че се мога да се справям сама. Почти с всичко. Нали съм "на тати момчето" Crazy Не, че бих отказала помощ, но за нещо дребно няма смисъл да търся тоя и оня. И крушки сменям, сглабям, разглабям.  ooooh! Ако нямам подходящия инструмент ще помоля да ми услужат /досега веднъж ми се е налагало фазомер да търся/ hahaha
Ако някой си предложи услугите  няма да се дърпам, де. После винаги намирам начин да почерпя /най-малко ракийка и салатка/

# 5
  • Мнения: 851
Като баба Илийца се оправям сама. И кол имам и инстументи. Не са в мазата, а в гардероба. Crossing Arms

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Шанел, темата петъчна ли е?

# 7
  • Мнения: X
Още не ми се е случвало да изпадна в такава ситуация, но предполагам,че ако баща ми, който живее до нас също го няма да отстрани проблема, ще се обърна за помощ към някой от приятелите на мъжа ми- те за щастие са оправни момчета и разбират от бушони повечето Simple Smile

# 8
  • Мнения: 662
Аз обичам сама да оправям такива неща. Вкъщи сме с разменени роли-мъжо ми готви, чисти, пазарува, аз съм по мъжките неща... Laughing

# 9
  • Мнения: 2 111
Аз от малка обичам да бърникам по ел. уредите и като цяло да се занимавам с някакви електричарски неща. Имам кажи-речи пълен набор от инструменти и с кеф боравя с тях, когато се наложи.  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 53
Мога и сама, и ми е приятно, имам си инсрументи. Понякога ми е трудно да се сдържам, когато мъжът ми е на разположение, и да му отстъпвам поправките, но се уча, уча се... Wink

# 11
  • Мнения: 3 405
Викам брат му.

# 12
  • Мнения: 4 753
Мъж ми колко е вързан, ако чакам да оправи нещо...  ooooh! С тоците вкъщи за сега се оправя баща ми...  Embarassed  ...к'во да правя като разбира човека, иде му отръки и си предлага услугите...

# 13
  • Мнения: 2 161
Шанел, темата петъчна ли е?
Петъчна е,Янита,петъчна.Но само ти схвана.Работягите извадиха инструментите и започнаха да чукат и сглобяват.

Поздрав за всички смели труженички

# 14
  • Мнения: 301
първо се опитвам сама - инженер съм все пак  Mr. Green
при неуспех вдигам телефона и се оплаквам на някой от многобройните приятели на мъжа ми  Whistling
с торти и пасти не черпя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт