Какво ще споделите за преносването на бебето

  • 3 020
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Терминът ми е днес ,но нямам никакви признаци че ще раждам.Ако има мами които са преносвали нека да кажат как са постъпили .

# 1
  • Мнения: 653
преносих три дни, предизвикаха ми раждането, защото водите бяха доста намаляли
по същия начин, нямах никакви признаци, че ще раждам

моя приятелка преноси две седмици, всеки ден я гледаха и явно не е имало причина да предизвикат раждане
всичко беше наред , а така и бебчето й беше наддало още и стана 3 кила

# 2
  • Мнения: 94
Аз преносих 5 дена, след като ти мине термина трябва да ходиш всеки ден на запис - ако той отчете контракции ще ти направят преглед, при мен прилагаха и метод, чрез който преглеждащия прави опити да ти направи разкритие (написала съм го много некомпетентно, но наистина нямам си на идея как се казва) и така мисля, че до към 7 ден и ако не си родила те приемат в болницата за предизвикване на раждането - успех Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Просто лекарят ми каза, че се налага секцио - бебето не бе добре и ме срязаха. По мед. причини и лекарска преценка

# 4
  • Мнения: 94
Пренасяне две седмици и бебе 3 кила...аууу според мен тук става въпрос за объркан термин Shocked

# 5
  • Мнения: 32
Благодаря ви,мисля в неделя да отивам на преглед ,ако до тогава няма нищо.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 028
Благодаря ви,мисля в неделя да отивам на преглед ,ако до тогава няма нищо.

Редно е в деня на термина да отидеш на запис на тоновете и така всеки ден докато родиш. Обикновенно в болницата, където ще раждаш. Ако до 7 дни няма промяна обикновенно приемат в болницата. И на място преценяват дали да те оставят още или да предизвикват раждането....
Аз преносих 3 дни.

# 7
  • Мнения: 94
И според мен не трябва да чакаш до неделя, след термина се приема, че е рисково за беб4о и трябва да се следи всеки ден какви са тоновете Peace

# 8
  • Мнения: 1 512
Аз преносих с 7 дни, но след определеният термин ми правиха два пъти запис на тоновете.Казаха ми че ако до 7 ден след термина не родя ще ми предизвикат раждане.Но признаците за раждане започнаха още на 6 ден след термина. Не се притеснявай много малка част от жените раждат точно на термина. Леко раждане.

# 9
  • Мнения: 4 016
Ако не си го обсъдила с лекаря си от жк-то, или с този, при когото ще раждаш, то моят съвет е да не чакаш повече от три дни, а да се явиш в болницата, в която ще раждаш. Поне мен така ме бяха инструктирали.

УСпех и леко раждане  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 516
Благодаря ви,мисля в неделя да отивам на преглед ,ако до тогава няма нищо.

Редно е в деня на термина да отидеш на запис на тоновете и така всеки ден докато родиш. Обикновенно в болницата, където ще раждаш. Ако до 7 дни няма промяна обикновенно приемат в болницата. И на място преценяват дали да те оставят още или да предизвикват раждането....
Аз преносих 3 дни.

 Peace. Само дето аз преносих 5 дни. На 5-тия ден направих много дъъъъъъъъъъъълга и уморителна разходка - качих се до паметника на Альоша на едно от пловдивските тепета - стотици стълби:) Вечерта получих силни контракции и на другия ден родих Simple Smile Разхождай се и си мисли за предсоящата среща с малкото съткровище. леко раждане!

# 11
  • Мнения: 384
Аз също преносих пет дни и ако зависеше от бебо, щеше да продължи да си стои на топло. Хич не му се излизаше навън. Десетина дни си стоях с паднала тапа и накрая постъпих в болница, само защото ми изтекоха водите, не за друго. Не бях готова да раждам - шийката на матката не се беше изгладила и имах минимално разкритие. Осем часа се мъчих и накрая ме срязаха, защото при изтичането на водите бебо беше се разместил лошо и се беше запънал. Имахме и увита около вратлето пъпна връв.

# 12
  • Мнения: 668
Аз по книга преносих с 6 дни, но вероятно е бил неправилно определен термин, защото бебето нямаше признаци на преносеност и водите бяха бистри.
След термина ходех на запис всеки ден, на 5-ия ме взеха в болницата с малко контракции, за да предизвикат раждане на сл. ден, но... не се наложи Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 092
Терминът ми е днес ,но нямам никакви признаци че ще раждам.Ако има мами които са преносвали нека да кажат как са постъпили .
ходих всеки ден на тонове , а после на 7-мия ден от преносването ме приеха в болница и видяха че водите на бебето са критично намалели и ми казаха че на другия ден ще м предизвикат раждане .
Не се наложи , защото беба си се роди сама  Grinning 

# 14
  • Мнения: 489
И аз преносих 6 дни.Вечерта, преди деня когато трябваше да влизам за предизвикване започнаха контракции и след 12 часа родих нормално.

Общи условия

Активация на акаунт