Януарското човече в коремчето на мама ритa

  • 13 745
  • 288
  •   1
Отговори








macko_87
sladur4esta
barboran4e
bibskolet



suny4


Бръм - втора бременност - сега


соня82
irinabr - втора бременност
Данче - втора бременност
cveti petkova



olgarita
vi ki to 82
cremcaramel




gal4etto
Cyber_Cat





kateto83 - втора бременност
Амелия

vampbal

artexa - втора бременност




bebe83


danincetо
nevencheto
къдравелка



bubi4ko - втора бременност

vanilla80
liletka - втора бременност
Evjeni - втора бременност -

soffii




oceola
vailet 79


доня КОПРИВА - втора бременност


Киша - втора бременност





4baby - втора бременност
lubito





bub4eto
pepina t




katalina_79
   




rumka_lokumka

stelaruseva

vesito82
Tanika - втора бременност




dun4o
zahar4e
petinka82

koral



eligeorgieva

tony1166 - втора бременност




emy17

lorini




aubergine - втора бременност




irko - втора бременност
Alizarina
PEnu4ka
Мим
mini 79




denica007
tony




Бели Ружи - втора бременност

Kokonut

nadeto_pm




Smiling_Sisi

tanitka
liol
veni 78




Espa





kali-m-g

pepi_slanchogledche - втора бременност

bebka2304

Sunrice


emsski - втора бременност


eho82 - втора бременност
geri-meri(popins)




Доника  - втора бременност

Murvet77



marmotka



Към старите теми :
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8


Ето ни и в целия ни блясък smile3509

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 16:15 от january09

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Позволих си да направя новата тема, понеже Доня Коприва спомена, че Калоян е болен и едва ли и е до това Simple Smile
Соня 82 - през целите 315 дни ти получаваш 90% от нетната си заплата Simple Smile Нищо, че за 135 ти се издават болнични листове. Болничните за майчинство се изплащат 90%, а обикновените болнични 80% от заплатата

# 2
Тъкмо започнах да оформям новата тема и видях, че някой се е логнал с january09 и се спрях. Сега само ще добавя някои нещица  Wink

Слагам тук това предложение за име за следващата тема, което някой беше дал, ама не помня кой за да не го търсим из старите теми.
Лято е, слънцето пече ли, пече, а януарчето расте ли, расте

аз съм Копривата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 270
Пу първа Party

# 4
  • Мнения: 917
Е Дани изпревари ме

# 5
  • Мнения: 917
Доника, пиши ме и мен моля те втора бременност.

# 6
# 7
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Привет момичета.
От доста време ви чета, но сега се престраших да се драсна и аз тук.
Към 22 януари чакам второто си бебче.
Първото всъщност не е вече бебче, но това е друга тема.
т.е. това беше моят запис в очакващите бебета през януари. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 375
Хубава темичка  bouquet
Tais,добре дошла при нас и леко бременеене Hug

# 9
  • Мнения: 1 341
Здравейте майчета,
като почна да Ви чета и тъкмо реша да отговоря на някого и то вече сте му отговорили  Crossing Arms Не мога да се включа
Мим, пази се много. Скъсяването на шийката не е шега работа. Ако искат да направят серклаж - прави го. Една моя колежа е лежала със серклаж и като дошло време да раждат - махат го и казали, сега да се разхожда. Ходила, тя ходила и накрая й предизвикали раждане  Mr. Green Божа работа, но каквото зависи от нас трябва да го направим. Друго, питай колко мм е шийката и на всеки преглед ги питай за твое спокойствие. На мен ми бяха казали с Катрин,че имам нужда от серклаж, но Велев категорично каза НЕ! и без проблем износих до термина си. Та Мим, лекарите ще преценят
Tais welcome
Честит рожден ден на празнуващите днес и вчера!!!!

# 10
  • Мнения: 3 861
Ето  ме и мен!

Аз така и не заспах и се хванах с темичката докато Калоян спи.

Направих визитките със снимките на тези, които имаме в албумчето. Мъничките снимки, които съм наслагала до името на всяка са линк към същата голяма снимка.

Калоян продължава да гори, ужас!!!

Момичета, търся такъв анимиран щъркел като този, който съм си сложила за пола на бебето, но със синьо вързопче, намерих само с розово.



Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 17:03 от доня КОПРИВА

# 11
  • Мнения: 559
Благодаря ви момичета, много приятно ме изненадахте!!!  newsm51  party023 beer2  Черпя, бъдете здрави и много, много усмихнати!!!

# 12
  • Мнения: 656
Еее - готино заглавие! Simple Smile
Мим, те и другите са ти го казали, но... пази се!! Стискам палци и вярвам, че всичко ще завърши много добре през януари Wink

Абе, момичета, знам, че обсъждахме, ама аз пак да си питам - усетих днес някакво потреперване (все едно пърхане на крилца) в областта малко под пъпчето.. Не знам - възможно ли е това да е бебо? Не е ли прекалено рано да го усещам?? (това все пак ми е първа бременност)... Леле, ако е така?  Grinning

Пропуснах да кажа - добре дошли на всички нови мамета Simple Smile  Дано да изкарате една лека и хубава бременност и през януари всички да се радваме на здрави бебчовци Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 16:52 от Smiling_Sisi

# 13
  • Мнения: 32
А честита ни темичка . Още по хубавка от предната дори .Браво момичета , много сте се потрудили . По късно може и аз да ви пратя снимка ,но за сега така ...

Tais  welcome . Разкажи малко повече за вас . Колко ти е голямо детенцето ? Как се казва ?
Доня Коприва  dontknow Всеки път като се разболееше моята щерка , си задавх въпроса Докога ще е така ?!? А тя вдигаше едно 40 градуса всеки път .  Crazy А лятото точно сигурно е мн неприятно ...  Hug Много да го гушкаш .
 Лека вечер на всички !  Heart Eyes
 

# 14
  • София
  • Мнения: 66
Я да се запиша и аз в тази темичка Simple Smile Да си ви чета какво ме чака Simple Smile

Tais, добре дошла и леко бременеене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт