косата след боядисване

  • 829
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Защо след боядисване косата е толкова мека и пухкава, а с течение на дните след измиването седи все по-твърда и остра (поне в сравнение с първите няколко дни)? Забелязвали ли сте го?
Аз се боядисвам с Палете и с нетърпение очаквам боядисването не само заради освежаването на цвета, но и заради омекотяването, защото само след седмица косата ми губи тази мекота, независимо, че я третирам с маска за коса и кристали.
А се коментира, че боядисването било вредно и изтощава косъма - кое е вярното?

# 1
  • Мнения: 580
Защо след боядисване косата е толкова мека и пухкава, а с течение на дните след измиването седи все по-твърда и остра (поне в сравнение с първите няколко дни)? Забелязвали ли сте го?
Аз се боядисвам с Палете и с нетърпение очаквам боядисването не само заради освежаването на цвета, но и заради омекотяването, защото само след седмица косата ми губи тази мекота, независимо, че я третирам с маска за коса и кристали.
А се коментира, че боядисването било вредно и изтощава косъма - кое е вярното?

Права си след боядисване косата е разкошна,но за първи път се замислям защо се губи този ефект с течение на времето  Thinking дали пък тази специфична мекота не се получава от балсамчетата в кутиите .
ПП още не съм открила толкова добър балсам ,колкото този в боите " Casting" Tired

# 2
  • Мнения: 42
Аз използвам шампоан и маска на Колистар-те са единствените ,които ми омекотяват косата,а моята е по-принцип мн.твърда и остра.Ако имаш възможност пробвай ги Peace

# 3
  • Мнения: 410
Ами както съм написала, ползвам Палете - цв. винено червено. Не че цветът има конкретно значение тук май, но напоследък в кутиите ЛИПСВА пакетчето с маската с алое, която до скоро прилагаха към боята. И въпреки това, дори без тази чудна маска, косата след първите няколко измивания ПАК е мека и разкошна!
Сигурна съм, че след макс. 4-5дни този ефект ще се загуби.....
Confused

# 4
  • Мнения: 410
Аз използвам шампоан и маска на Колистар-те са единствените ,които ми омекотяват косата,а моята е по-принцип мн.твърда и остра.Ако имаш възможност пробвай ги Peace
През целия период до следващото боядисване ли се запазва мекотата на косата? Каква е цената на тази боя? Дай повече инфо, сайт?

# 5
  • Мнения: 42
това не е боя-просто продукти за коса,виж тук:http://www.collistar.it/ENG/E0301.asp

# 6
  • Мнения: 17 407
Изсушава се, явно. Смени боята, ползвай балсами, маски, кристали....
Балсамът на Рецитал-а е по- хубав Wink

Общи условия

Активация на акаунт