Изяде тебешир...

  • 7 403
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 273
Синът ми изяде парче тебешир навън,докато стигна до него за секунди го преглътна  ooooh! Случвало ли се е на някой?Опасно ли е?Прави ли се нещо?Не знам какво да си мисля...Той е на 2 години.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами обади се на педиатъра ви,той най точно ще ти
каже какво да правиш.

# 2
  • Мнения: 511
Обади се веднага!Не искам да те плаша ,но имам лош спомен с един мой б
ратовчед като беше малък! Praynig
Дано не е нещо притеснително!

# 3
  • Мнения: 2 220
Като ученици някои си хапваха тебешир, за да вдигнат температура и да ги освободят от училище. Така че е вероятно да ви сподели нещо подобно.

# 4
  • Мнения: X
Като ученици някои си хапваха тебешир, за да вдигнат температура и да ги освободят от училище. Така че е вероятно да ви сподели нещо подобно.

И аз знам, че се вдига температура, но е възможно и нищо да не стане, за спокойствие звънни на педиатъра.

# 5
  • София
  • Мнения: 273
Благодаря ви много HugЗвъннах на неговата педиатърка,тя каза че нищо обезпокоително няма,попитах я може ли да  вдигне температура,тя каза-Едва ли.По принцип й имам доверие и винаги е реагирала адекватно когато съм я търсила по различни поводи,освен това не спестява истината,дано и този път да е така PraynigУтре ще пиша как ни е минала нощта.Дано всичко да е наред PraynigОще веднъж голямо благодаря Hug

# 6
  • Мнения: 511
И ние ще се молим всичко да е наред Praynig Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Самия тебешир не крие абсолютно никаква опасност. За оцветителите му не знам...

# 8
  • Мнения: 4 511
Ако е бил детски тебешир, т.е. предназначен за използване от деца, най-вероятно е направен безвреден, точно защото е напълно възможно дете да си го хапне.  Peace Поне се надявам да е така.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Не мисля,че ще му стане нещо на детето.При някои хора се наблюдава т.нар. "извратен апетит"-когато организът има нужда от някои микроелементи,подтиква да се приемат и под странна форма.Има случаи на ядене на пясък,тебешир,мазилка от стените и т.н.Това го пиша не за да намекна,че има нещо на детето,разбира се всяко детето опитва какво ли не от любопитство.Н щом разни хора ядат по-големи количества тебешир и им няма нищо,значи не е отровен Peace

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Дано всичко е наред!
В гимназията съм яла тебешир, за да дигна температура, действаше безотказно  Mr. Green Но от друга страна наистина, сега детските тебешири може да са с безобиден хим.състав, щом и педиатрът ви го е казал.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И ние в училище сме яли тебешири за да вдигнем температура, но не се сещам какво се е случвало. Дано на детето нищо не му стане. Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 273
Добро утро Simple SmileБързам да ви кажа,че малкият спа спокойно и безпроблемно,ставах много пъти да го преверявам за температура,но Слава Богу не вдигна PraynigТази сутрин си е като всеки ден,не намирам нищо притеснително в него Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 511
Браво.  Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт