Дайте мнение,моля ви?

  • 786
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
Мили момичета,
за втори път се решавам да се допитам до вас,защото първия път много ми помогнахте,за което ви благодаря HugИмам следното въпросче,понеже приятелят ми пътува много често за по ден-два командировка е почти невъзможно да направим три последователни "опита" в най-фертилните ми дни(имам предвид деня,в който ову-теста ми е положителен и следващите два дена),затова ще ми помогнете много,ако ми кажете според вас в кой от тези три дни е най-вероятно да оцелим момента?Ако можехте само един от тези дни да правите секс на кой бихте се спряли?Надявам се,че не ви звучи глупаво,но както всички вас и на мен ми се иска да стане възможно най-бързо,а с тоя негов график е ужасно сложно да планираме #Cussing outБлагодаря ви предварително!!!

# 1
  • Мнения: 674
Ако са добри плувците няма проблем и първият ден да оползотворите Peace Те живеят в подходяща среда до 36 часа Peace Успех Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси,миличка,за бързия отговот,но честно казано прочетох много противоречива информация за това колко дълго издържат-от 5 дни,та до 2 часа!!Точно тук в сайта даже четох,че издържат около два часа,освен ако не си била отхрачващ сироп за кашлица,който втечнявал секретите в тялото и с негова помощ могат да издържат 2 дни(предполагам,че едва ли ти казвам нещо ново) и точно затова ми се щеше да ми дадете съвет вие как бихте постъпили и кой ден бихте избрали,ако бяхте поставени в такава ситуация!Целувки и още веднъж мерси за бързата реакция по моята чуденка Hug

# 3
  • Мнения: 91
Не е много сигурно да се даде съвет, но може би 1ят ден е по-подходящ , и ако сперматозоидите са ОК, и имаш подходяща "среда" да оцелеят те могат да се задържат повече дни - 2-3 /даже някъде твърдят и 5/....така, че те могат да "причакат" яйцеклетката и хоп EFP
Успех! Grinning

# 4
  • Мнения: 674
Оф ми то много относително това,аз бих избрала първият,защото след + тест за ову, ову настъпва от 24 до 48 часа Wink Ама нали и мъжа ти пътува когато му кажат така,че го остави по течението и Господ си знае работата Peace
Успех Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 465
ЗА също съм "ЗА" първия ден. Мен ако питаш денят преди овуто си е най-сигурният.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 085
Може би първият ден ще е най - подходящ , защото сперматозоидите живеят до 72 часа и имаш най-голям шанс да за4енеш.Успех.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси много момичета,вече се бях отчаяла че ще си остана само с две мнения по въпроса,а наистина много разчитам на вас,защото сте с по-голям "стаж" във бебеправенето от мен Hug Hug HugЯвно ще трябва да се настроя за дългичко чакане,при условие че вие оползотворявате всички възможни дни и пак бебечетата се бавят... Rolling EyesМного ви целувам и отново ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт