сухотата при секс и лубриканти

  • 9 195
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте на всички!
Искам да ви задам един въпрос: с мъжът ми си правим бебе, но при секс аз много не се овлажнявам, него го боли поради този факт и затова се налага да използваме лубриканти. Чела съм по форумите, че те пречат за забременяването и ако е така, бихте ли ми дали съвет какво можем да ползваме за безболезнен секс, което да не пречи на забременяването?
Благодаря ви предварително момчета!!! newsm20

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
миличка,не се притеснявай newsm78,не мисля ,че лубрикантите ще окажат някакво влияние,имам приятелка,забременяла при почти не престанна употреба на Durex(имат едни лубриканти,мисля че ги рекламираха доскоро).Препоръчвам ти оба4е да използвате минимално количество все пак.А ти по-принцип ли имаш проблем с това или само откакто бебеправите? newsm78

# 2
  • Мнения: 18
Ами май си имам такъв проблем
Отначало търпях на болката, но откакто разбрах за тези лубриканти и започнахме да ги използваме вече е добре. Не знам нормално ли е да не мога да се овлажнявам добре и точно поради тази причина и не изпитвам чак такова удоволствие от секса.  Sad
 Нещо не съм добре ли, дали има и други момичета, които да не се овлажняват?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Нормално е,споко!За съжаление не всички жени се възбуждат достатъчно и това води до недостатъчно овлажняване.Ако ме питаш мене всичко е на психическа основа,пробвай да се отпуснеш,гушкайте си се повече преди секс,пийнете чашка вино и ще видиш как ще бъдат по-добре нещата!

# 4
  • Madrid/Plovdiv
  • Мнения: 4
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9085.260   nai-dolu i      http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9085.340   14-tia otgovor.Na vodna osnova e parviq (pol3vala sam nego),kato i3sahne ne e neobhodimo da slaga6 pak,prosto moge6 samo da se namokri6 s malko voda i gotovo.Uspeh s bebepraveneto!Pohvali se skoro Grinning                                             

# 5
  • Мнения: 1 334
Според мен трябва да споделиш за този проблем с гинеколога си.Възможно е да има хормонално нарушение.Просто го изключи като вариант. Peace

# 6
  • Мнения: 18
Според мен трябва да споделиш за този проблем с гинеколога си.Възможно е да има хормонално нарушение.Просто го изключи като вариант. Peace
Благодаря ти безкрайно много!!!

# 7
  • Мнения: 598
Според мен трябва да споделиш за този проблем с гинеколога си.Възможно е да има хормонално нарушение.Просто го изключи като вариант. Peace
Peace
същият съвет и от мен   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
И от мен! PeaceУспех!

# 9
  • Мнения: 674
Според мен трябва да споделиш за този проблем с гинеколога си.Възможно е да има хормонално нарушение.Просто го изключи като вариант. Peace
Peace
същият съвет и от мен   bouquet

Подкрепям Peace

# 10
  • Мнения: 1 085
Сподели с гинекологът ти , защото нали знаеш че един от факторите за забременяване е овлажняването.Т.Е трябва да си достатъчно влажна за спомагането на сперматозоидите да се придвижат по - бързо.

# 11
  • Мнения: 160
Сподели с гинекологът ти , защото нали знаеш че един от факторите за забременяване е овлажняването.Т.Е трябва да си достатъчно влажна за спомагането на сперматозоидите да се придвижат по - бързо.
на 100% споделям мнението на Бъни.Само искам да добавя,че доколкото съм чела,наличието на цирквиална слуз е едно от условията сперматозоидчетата да живеят по-дълго в нас и да изчакат срещата с половинките си.
Дано се окаже,че всичко е наред.Пожелавам ти скоро да ни се похвалиш с положителни резултати!Успех,миличка! Kissing Heart

# 12
  • Мнения: 18
Благодаря ви много на всички момичета! Ужасно сте мили  bouquet
Искам само да сподея, че днес 24.07. трябваше да ми дойде, но засега .... Дано да задържи таа, само че се притеснявам от друго: не усещам абсолютно никакви симптоми, дори и такива, които предшестват менструацията.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 908
murri най-искрено ти пожелавам да не ти дойде и след няколко дни да се похвалиш с положително тестче. Peace

# 14
  • Мнения: 160
murri,прочети темата за първите признаци на бременност и ще разбереш,че често липсата на признаци е признак.Дано и при теб е така,а мисля че щом днес ти закъснява,значи утре едно тесче би могло да покаже.И да не забравиш да ни споделиш какво е станало!Стискам ти палци

Общи условия

Активация на акаунт