Нискобелтъчни салати,предястия,ястия и десерти.

  • 2 833
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Трябват ми  рецепти които не съдържат белтъци или ниско белтъчни,така и не открих нищо в нета Rolling Eyes

# 1
Ястия, които не съдържат никакви белтъци, са почти невъзможни. Другояче стои въпроса с нискобелтъчните храни, както и вида на приеманите белтъци. Предполагам, че търсиш ястия за диета при някакво заболяване, най-вероятно за бъбреците, моля да се уточниш, мога да помогна с рецепти.

# 2
  • Мнения: 158
Ястия, които не съдържат никакви белтъци, са почти невъзможни. Другояче стои въпроса с нискобелтъчните храни, както и вида на приеманите белтъци. Предполагам, че търсиш ястия за диета при някакво заболяване, най-вероятно за бъбреците, моля да се уточниш, мога да помогна с рецепти.
Да точно така bordovsky  трябват ми нискобелтъчни ястия,които се прилагат прибъбречна недостатъчност.За да съм по-точна трябва да съчетая ястия за диабетик с бъбречна недостатъчност   SadПредварително ти благодаря за помоща  bouquet

# 3
Диета 9,7,3 е една от най-трудните и това е моята диета в момента.....сложно, да. Но винаги има светлина в тунела. Продължението - на лични.

Общи условия

Активация на акаунт