как да обясня на фрезьорката си ,че искам къдрене на масури ?

  • 2 942
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Някой правил ли си е студено къдрене ,което изглежда на масури и ако да как да обясня на фризьорката си ?Как се получава ,защото знам ,че ще отговори ,че това е прическа?

# 1
  • Мнения: 17 546
Със спираловидни ролки се получава къдренето на масури.

Оправи си заглавието, написала си фрезьорката. Peace

# 2
  • Мнения: 3 459
Чисто и просто и кажи, че искаш да стане на масури.
Не вярвам да не те разбере  Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Чисто и просто и кажи, че искаш да стане на масури.
Не вярвам да не те разбере  Peace
Ако сте българки - на български език е най-добре!  Joy
Шегичка! Това е доста трудоемко и не всяка може да постигне желания ефект, затова иди при наистина добра и скъпаMoney

# 4
  • Мнения: 3 830
Обясни й точно какво искаш. Поразпитай близки коя е наистина добра фризьорка и отивай при нея. Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 423
мая, пише се фрИзьорка, фрЕзьорка е друго

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
мая, пише се фрИзьорка, фрЕзьорка е друго

Мда. На втората и да обяснява със сигурност няма да я разбере   Laughing

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Такова къдрене няма.Не са измислили технологията още

# 8
  • София
  • Мнения: 202
Някой правил ли си е студено къдрене ,което изглежда на масури и ако да как да обясня на фризьорката си ?Как се получава ,защото знам ,че ще отговори ,че това е прическа?

Кажи и точно това,че искаш на масури  Grinning Само не се връзвай на спираловидни ролки става ужасно ,масури се правят с нормалните ролки ,но ролката се навива вертикално ,а не хоризонтално на главата и става супер,но не знам фризьорката ти дали ще се наеме да те прави защото си е доста връткаво,но пък резултата е много хубав  Flowers Sunflower

# 9
  • Мнения: 2 448
Зависи от дължината на косата, но все пак не забравяй, че трайното къдрене се прави с доста ситни ролки, не като тези за временно къдрене и винаги става не точно така, както обикновено си го представяме.
Поне съм се къдрила едно 20 пъти в живота си и все на масури съм го искала, ама все не е това, което ми се ще.  Laughing

# 10
  • Мнения: X
Ей сега отивам да пробвам да се направя на масури с фрезата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт