Крем за мазна кожа

  • 3 371
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Искам да ме посъветвате какъв крем за лице да си купя(най-после сколасах с финикийските знаци).Очаквам да ми препоръчате крем против бръчки,за мазна ,проблемна(с образуване на пъпки Sad) кожа.Предварително ви благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Я пак си помисли дали кремът да е хем за мазна и проблемна кожа, хем за бръчки. Щото трудна става задачката - кремовете против бръчки обикновено са по-мазнички , а от друга страна - мазната кожа остава по-дълго време без бръчки.
Принципно - ако можеш да отделиш повече от финикийските - крем на Виши, Юсерин, Биодерма, Авен...но е хубаво преди да го купиш, да ти дадат от аптеката тестерче, с което да се мажеш в продължение на 2-3 дни и да установиш дали ти понася на кожата /още повече, щом става дума за проблемна кожа/. Всичко друго са пари, хвърлени на вятъра.

# 2
  • In transit
  • Мнения: 11 776
За мазна и проблемна препоръчвам твърдо RoC Purif AC+ , малко са скъпички, но затова пък стигат за 2-3 месеца. Но съвета ми е задължително да комбинираш емулсията с почистващия гел., а може след почистващия гел да слагаш и друг крем от серията примерно за бръчки...

# 3
  • Мнения: 3 211
Аз съм страшно доволна от серията на L'Oreal Pure Zone, почистващ гел и крем. А за бръчки ползвам само покрай очите на Garnier Ultra lift

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
За проблемна кожа бих ти препора4ала Vichy -Normaderm гела с крема са много добра комбинация,аз ли4но от L oreal не сам доволна никак.успех

# 5
  • Мнения: 3 164
Ей,майчета ,благодаря ви.Аз точно за това питам хем крем за мазна кожа,хем против бръчки,т.е. 2 в 1(щото годинките ми хич не са малко и вече взеха да ме навестяват първите бръчици Twisted Evil).
Преди време ползвах на Виши,но не останах доволна-та затова нещо по-скъпо,но и по ефикасно,че от тези пъпки няма отърване и май работата отива към дерматолог.
За мазна и проблемна препоръчвам твърдо RoC Purif AC+ , малко са скъпички,
А може ли все пак някаква ориентировъчна цена?

# 6
  • Мнения: 3 932
Аз съм страшно доволна от серията на L'Oreal Pure Zone, почистващ гел и крем.
newsm10 Много удачно решение за почистване на мазна и проблемна кожа.

Иначе, ако си решила да се поохарчиш, като крем може да ползваш "Super Defense" на Clinique-имат специално разработен за мазна кожа продукт от тази серия+SPF фактор.

# 7
  • In transit
  • Мнения: 11 776
А може ли все пак някаква ориентировъчна цена?
Ами почистващата гел пяна е към 15-16 лева, а емулсията беше 20-22 някъде.  А иначе серията им за бръчки са по  25-28 лева мисля, но знам, че са много хубави.
Между другото коригиращата емулсия за пъпки, пори и всчкакви такива е много лека, като гелче, така, че спокойно можеш да слагаш и друг крем ако ти опъва на кожата. Аз съм се спряла на техния HydroMat ама все немога да отделя парички Sad

# 8
  • Мнения: 739
От известно време ползвам дневният крем на Гарние и съм доволна Laughing. Май серията е есеншал. Имам смесен тип кожа, а той има съставки за регулиране на омазняването и намаляване на комедоните. Но трябва да се нанася в малки количества и хубаво да се втрива, за да не изглежда лицето мазно. Много добра основа за пудра.   newsm10 И не е скъп.

# 9
  • Мнения: 3 164
[, а емулсията беше 20-22 някъде. 
А тази емулсия само за почистване на кожата ли е ,след това трябва ли да се измие ида се нанесе крем или не?

# 10
  • In transit
  • Мнения: 11 776
[, а емулсията беше 20-22 някъде. 
А тази емулсия само за почистване на кожата ли е ,след това трябва ли да се измие ида се нанесе крем или не?
Ами принципно замества крема, т.е от тази серия няма крем само почистващия гел и тази емулсия, просто е лека като гелче, затова казах, че ако ти се вижда кожата суха след намазването с него да слойиш и друго кремче примерно това Хидро Мат. Аз вече 2 месеца карам само на емулсийката и съм страшно доволна.

# 11
  • Мнения: 3 164
Благодаря Микки-а хидро мат на Рок ли е? Embarassed

# 12
  • Мнения: 47
бих ти препоръчала да опиташ на Регал,имат за мазна ичувствителна кожа,много е лек и не е скъп

# 13
  • In transit
  • Мнения: 11 776
Благодаря Микки-а хидро мат на Рок ли е? Embarassed

да Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт