Препоръчайте ми нещо във Велинград

  • 1 955
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте!
Редовно навестявам този форум и следя темите и виждам, че повечето от вас ходят на море и свързват лятото точно с това- съвсем нормално.
Ние обаче, с моя приятел искаме да отидем на почивка в Родопите и да спим някъде във Велинград. Живеем в Североизточен приморски регион (най-точно казано) и морето ни е на около 30км, затова и не проявяваме особен интерес към него.
Бихте ли могли да дадете добри отзиви за някои квартири или вили във Велинград с цена на нощувка около 15-20лв.
Вече разгледах в интернет, какво се предлага, но на някой не мога да им вярвам и затова се допитвам до вас и вашето мнение- на тези които вече са ходили там и могат да дадат съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте!
Редовно навестявам този форум и следя темите и виждам, че повечето от вас ходят на море и свързват лятото точно с това- съвсем нормално.
Ние обаче, с моя приятел искаме да отидем на почивка в Родопите и да спим някъде във Велинград. Живеем в Североизточен приморски регион (най-точно казано) и морето ни е на около 30км, затова и не проявяваме особен интерес към него.
Бихте ли могли да дадете добри отзиви за някои квартири или вили във Велинград с цена на нощувка около 15-20лв.
Вече разгледах в интернет, какво се предлага, но на някой не мога да им вярвам и затова се допитвам до вас и вашето мнение- на тези които вече са ходили там и могат да дадат съвет.

за 8-ми декември бяхме в един много симпатичен семеен хотел. Стаите са тип апартаменти - спалня и хол, баня и тоалетна. Собственика е много свестен, дойде да ни вземе от някъде, направи ни сутринта закуска. Къщата се казва Витяз Хаус- ако не я намериш в нета, ми пиши да потърся визитката. Не си спомням цената, но не беше скъпо
ето и линк намерих
http://vityaz-house.hit.bg/Mainpage.html

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 23:50 от nellyr

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 443
И ние мислим да отскочим 2 дена до Родопите с малката.Записвам се да следя темата.Интересуват ме и цените.

# 3
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мога да ти препоръчам SPA хотел Light във Велинград.

Много приятен хотел, хубав ресторант и СПА процедури.

Нощувката обаче е повече от 15-20 лева  Thinking

# 4
  • Мнения: 444
Благодаря за препоръките, но се интересувам за нощувки до 20 лева, а това което предлагате е доста далеч от тези цени.

# 5
Не е точно във Велинград, но със сигурност ще Ви хареса!
ВАКАНЦИЯ 2009

В СМОЛЯН И РОДОПИТЕ, ПРЕЗ АВГУСТ

Пълен пансион
Традиционна програма
Седмичен пакет
Петдневен пакет
Уикенд
Филмова и театрална школа:
десет дневен пакет

ОРГАНИЗИРА

БЪЛГАРСКО ОБЩЕСТВО
ЗА МУЛТИМЕДИЙНО ИЗКУСТВО

www.orpheusacademy.org

# 6
  • София
  • Мнения: 231
За Велинград мога да препоръчам хотел "Маги", в центъра е и нощувката беше 20 лева на човек. доволна съм от стаята, имаше си всичко необходимо. Заведение препоръчвам "Чинари"

# 7
  • Мнения: 261
.

Заведение препоръчвам "Чинари"

Ти знаеш какво да препоръчаш!  newsm10 newsm10

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 22:31 от Gerssy

# 8
  • София
  • Мнения: 231
 smile3521 "Чинари" според мен е страхотно заведение за това го препоръчвам и кухнята е екстра и обслужването има и жива музика.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
Много хубава кухня има ресторант Милениум, но няма жива музика. Намира се точно на центъра

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Темата е от месец юли, миналата година.

Сигурна съм, че авторката вече е предприела пътуването, за което иска съвети.

# 11
  • Мнения: 261
 Embarassed Embarassed Embarassed
Признавам - не видях.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 581
е нищо де, може на някой друг да му послужи

# 13
  • София
  • Мнения: 8 103
е нищо де, може на някой друг да му послужи

Абсолютно newsm10 Давайте в същия дух с препоръките  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт