Чувствате ли се безсилно?

  • 5 128
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 710
Др. седмица излиза един доклад на ЕК, по който ще орежат няколко стотин милиона евро пари, на които страната ни има право. Настрана резила. Пари, с които може да се случват реални промени. Заради корупция, лошо управление.. знаем си.
Как мислите, какво е логично - това правителство да си отиде незабавно или 'и да си отиде кой ще дойде, или ' голям праз'.

Прочетох нещо много свежо,
"Министър Асен Гагаузов, успокои: "Животът е по-силен от всякакъв ФАР и всякакви ИСПИ." И допълни, че ще направи всичко възможно бюджетът да компенсира забатачените проекти, с лекота, с която някой би сметнал, че сам ще плати сметката" 
  Тоест, реално погледнато излишъци в бюджета, наши пари ще отиват да покриват сметките за тяхната маса. И некадърност.

Безсилно ли се чувствате от толкова наглост, защото аз да.

# 1
  • Мнения: 515
Понякога да, понякога ме е срам че съм българка и съм родена тук. Понякога се питам как е възможно Румъния да е по напред от нас, след като влезнахме заедно, понякога се сещам за отговора....Най вече ми става тъжно..

# 2
  • София
  • Мнения: 721
Да.
Нито ми се коментира, нито ми се обсъжда, напълно безсилна се чувствам.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Европа едва ли си е давала сметка какво си причинява с присъединяването на България към ЕС.
Вариантите са два - или да ни изритат от там или ЕС скоро ще се разпадне.

# 4
  • Мнения: 2 448

Безсилно ли се чувствате от толкова наглост, защото аз да.

Oт такава наглост се чувствам отвратена.  Sick

Безсилие изпитвам за други аспекти от живота.

# 5
  • Мнения: 9 467
Да!
Защото вместо да им наритаме задниците на тези наглеци, които именно ние сме избрали, само си чешем езиците!
Нямаме никакво гражданско общество и май няма изгледи да се формира изобщо такова ooooh!

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Европа едва ли си е давала сметка какво си причинява с присъединяването на България към ЕС.
Вариантите са два - или да ни изритат от там или ЕС скоро ще се разпадне.
точно така за съжаление.
почна да ми става все едно.
преди се ядосвах, дразнех,
сега понеже не очаквам нищо хубаво и сякаш не съм никак изненадана.

# 7
  • Мнения: 1 271
Гадно е и още как.Направо ме хваща яд понякога, когато гледам новините.
Излъгаха половината  емигранти да се върнат, имало работа в Бг-върнете се.Отидоха си хората(свикнали на един начин на живот) и какво се оказа-работа има, ама в София, а там е пренаселено.И не навсякъде те чакат с големите пари...Сега същите тези хора(наивни-според мен) се чудят как да се върнат обратно в чужбина!
Приеха ни в ЕС, наляха пари и кво...едно голямо нищо.
Моят мъж е голям оптимист по повод оправянето на Бг, ама като го слушам последния месец, май вече не гледа така мило към Родината.Все повече се замисляме дали да не пускаме корените тук.

# 8
  • Мнения: 1 271
Забравих-ако някой има рецептата как може да се свали едно толкова нагло правителство нека я сподели, пък дано успеем да я реализираме.

# 9
  • Мнения: 275
Мисля, че по-добрият вариант е да се чувстваме безсилно от колкото обречени. Тогава става страшно, според мен.
Жалко, много жалко за всички нас.

# 10
  • Мнения: 3 423
Ама защо страдате толкова?!
Да не би да сте очаквали друго...

# 11
  • Мнения: 575
Хаха за каква некадърност говорите, Гагаузов е най-големия крадец, в комбина с турците.

# 12
  • Мнения: 275
Ама защо страдате толкова?!
Да не би да сте очаквали друго...

Ако не очакваш утрешният ден да е по-добър, тогава в какво да вярваме? Знам, че има предопределеност и че всеки роб си заслужава оковите, но това не ми пречи да искам да изкачвам баира от колкото да приема, че се спускам надолу.

# 13
  • Мнения: 2 723
Чувствам се много тъпо...
Вложих последните 8 години от работата си в един от тези фаровски проекти.
 Tired

# 14
  • Мнения: 662
И да, и не. Все пак ние избираме управляващите, не те нас. Наистина са им доста нагли и самонадеяни изказванията на управляващите, но така ще е, докато ние си мълчим и търпим  Thinking.

п.п.-оправи си въпросът

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 17:09 от melinda_

Общи условия

Активация на акаунт