д-р Савова - Св. София

  • 720
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Здравейте!
Ако някоя мама е раждала при д-р Савова с уговорка, може ли да сподели каква е тарифата?
предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 1 771
В СВ.София тарифата е една за всеки избран лекар. Сумата в СВ.София за избор на лекар е 500лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 414
Здравейте!
Ако някоя мама е раждала при д-р Савова с уговорка, може ли да сподели каква е тарифата?
предварително благодаря

Здравей, даниспорт,

Много мои познати са раждали при д-р Савова и са доволни от нея, въпреки младостта й - 35 години. Все пак повечето казват, че работата се върши от акушерката, с която обикновено е в екип - Роси, не знам коя. Иначе Савова е мила, добричка, и предпочита "естествено" раждане. При познатите ми всичко е минало ОК, но мен малко ме "тресе" от любителките на "естественото" на всяка цена.

Тарифата от 500 лв. би трябвало да включва освен избор на лекар+целия екип, самостоятелна родилна зала, необходимите преди това изследвания, упойки и разни други манипулации. Ако искаш и след раждането да си във ВИП стая, трябва да си доплатиш - 35 лв. на ден за двойна стая.

Савова работи само в Св. София, така че хубавото е, че плащаш цялата сума на касата на болницата, а не както с някои от другите лекари, които имат регистрирани собствени практики. Така и не съм успяла още да разбера колко, къде и кога се плаща, ако си избереш някой от тях.

Поздрави и стискам палци.

# 3
  • Мнения: 1 455
Благодаря, мили момичета за отговорите

# 4
  • Мнения: 1 771
500лв. избор на екип, ако искаш самостоятелна родилна зала още 100лв. и ако таткото присъства още 100лв. Това са цените на болницата. Плаща се предварително и се дава касов бон с така наречената синя карта доколкото си спомням. Успех ти желая и лесно и безпроблемно раждане. 

Общи условия

Активация на акаунт