ухо

  • 813
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
когато спинка едното ухо на бебка се подгъва какво да правя  newsm78 неискам да и остане клепнало

# 1
  • Мнения: 1 155
Няма да остане така, с времето ще се оправи, така беше й при дъщеря ми. Peace

# 2
  • Мнения: 228
педито ме посъветва да го залепям с лепенка  Shocked не го сторих

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Няма да остане така, с времето ще се оправи, така беше й при дъщеря ми. Peace

 Peace

Предполагам, че е така, но факт е, че дъщеря ми се роди с идеално прилепнали уши към главата, а сега са леко щръкнали и предполагам, че е от прегъването. Ама то е неизбежно. И аз имам снимки с ужасно щръкнали уши като малка, но сега са О.К  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 43 900
педито ме посъветва да го залепям с лепенка  Shocked не го сторих

Да, има си такива лепенки за ушички...не е толкова шокиращо, доста мъници имат такъв "проблем"

# 5
  • Мнения: 71
Големия ми син спеше така с подгънати уши и  сега са много щръкнали. Особено лятото като е с по-къса коса много е кофти.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Има специални лепенки за уши

# 7
  • Мнения: 9 973
нищо не прави

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
ако толкова се тревожиш, говори с педито да видиш какво ще те посъветва...

# 9
  • Мнения: 3 929
И на сина ми беше така, когато си завърташе главата настрани, а аз все му го оправях. Накрая спрях да се впечатлявам. Не съм го лепила, нито шапки съм му слагала. Слагах го да спи на равно и ниско.

# 10
  • Мнения: 124
И при нас имаше такъв период,когато бебето спеше все към мен и със сгънато ухо,в резулат на което то се беше издължило,та аз чак реших,че ще му правим пластична операция.Но с течение на времето когато малчо се размърда и  си се намества както му е удобно вече не си застъпва ухото,пък и те вече не са толкова мекички и сега не забелязвам разлика между двете ушенца.

# 11
  • Мнения: 2 334
До скоро и дъщеря ми беше така ,но два дни и лепих ушето с лепенка и на третия се оправи и сега си е ок. Peace

# 12
  • Мнения: 518
И ние много си мачкаме ушите. И аз се притеснявам да не стърчат после като порасне и постоянно ги оправям.

# 13
  • Мнения: 78
И ние имаме същият проблем. Някой знае ли до кой месец има смисъл да се лепят тези лепенки newsm78,  защото от един момент би следвало вече лепенките да не помагат, поне така си мисля аз Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 428
ако толкова се тревожиш, говори с педито да видиш какво ще те посъветва...
педито ме посъветва да го залепям с лепенка  Shocked не го сторих
Вече е питала педито.

Общи условия

Активация на акаунт