Playmate 2008?

  • 6 851
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Нещо не видях такава тема, пък беше вчера по Нова ТВ. newsm78 Някой гледа ли го?
Аз го зяпах до средата, но много ми се доспа, а доста се забавлявах. Mr. Green Имаше толкова прости парчета, най ме "изкефи" тази, дето искаше пОрше пред адвокатската кантора. Mr. Green
Така и не разбрах защо им дават да говорят.. Laughing
Имаше някакви, на които бих им дала в лице 30-35, а бяха на 20 и нещо. Shocked
Коя спечели?

# 1
  • Мнения: 5 647
Гледах го. В интерес на истината този път ми хареса избора на журито. Избраха една Мария, не й помня фамилията, ама много симпатично момиче. Иначе имаше 2-3 ултра зле изглеждаха и при това точно тези взеха по някоя и друга награда. Имаше една руса 12 номер, отврат. Много тъпо парче, на всичкото отгоре с много грозни цици, силиконки.

PS. Ето я победителката

3-то място

2-ро място Тя открито си каза, че харесва мъже "с дълбок портфейл". Поне е откровена.


Ето още

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 12:41 от Mojito

# 2
  • Мнения: 2 229

Това да не беше една с много тъмен тен, дето каза, че си харесва перверзния поглед. newsm78

Аз до колкото помня харесах номер 3...а 12 беше невероятна просто Joy, като разправяше как всичко си харесва - крака, дупе, цици (окей, то от километри личи, че са силиконови Mr. Green...)

Имаше една симпатична русичка, но не се е класирала явно..

# 3
Победителката ми харесва.Не го гледах,не съм видяла другите момичета,но съм доволна

# 4
  • Мнения: 2 229
А сега се сетих, че Миро от Каризма беше без коментар! Joy То беше плейбек, то бяха едни танци... hahaha

# 5
  • Мнения: 5 647
А сега се сетих, че Миро от Каризма беше без коментар! Joy То беше плейбек, то бяха едни танци... hahaha

Тоя не мога да го трая. Много самовлюбено същество. Защо си мисли, че е голяма звезда??

# 6
  • Мнения: 5 647

Това да не беше една с много тъмен тен, дето каза, че си харесва перверзния поглед. newsm78

Не, тази с перверзния поглед се класира на второ място. Тя е тази, която харесва мъже с дълбок джоб...

# 7
  • Мнения: 2 229
Аха, ясно, значи не се сещам, пък и на снимката не я виждам хубаво...но аз гледах само първите 2 "кръга" като излизаха и запомних само грозно-фрапантните, които се набиваха на очи. Laughing Симпатичните не ги помня много, пък и всички бяха чернокоси почти.. Confused

# 8
# 9
  • Мнения: 4 435
Аха, ясно, значи не се сещам, пък и на снимката не я виждам хубаво...но аз гледах само първите 2 "кръга" като излизаха и запомних само грозно-фрапантните, които се набиваха на очи. Laughing Симпатичните не ги помня много, пък и всички бяха чернокоси почти.. Confused

Ето я победителката: http://www.playboy.bg/playmates2008/7.html
За мен тя си заслужаваше,макарче навсякъде се пише,че баща й е платил победата.Дори и да е така,поне заслужава момичето.Бивше гадеже била на малкият Маргин.

# 10
  • Мнения: 3 294
Не го гледах , но по снимките на финалистките мога да кажа че добре са се подредили , първата изглежда най-добре  Peace

# 11
  • Мнения: 4 290
Да, може да се каже, че момичето заслужава първото място. Да не повярва човек, че веднъж и аз да съм съгласна с журито.

# 12
  • Мнения: 342
Мацката ми хареса много! А на една руса тигрица много й харесах прическата. ето тази си … 72;ма

# 13
  • Мнения: 2 229
Да, може да се каже, че момичето заслужава първото място. Да не повярва човек, че веднъж и аз да съм съгласна с журито.

Аз бях гледала Плеймейт не знам коя година, но май беше първото newsm78, спечели една чернокоса мацка и беше номер 1 като излизаха, но за името трябва да проверя...

Та на този конкурс, от всички, просто беше ясно, че трябва да е тя, останалите бяха супер зле! Не бях сигурна, че ще я изберат обаче, все пак някоя можеше да си е платила Laughing, но я избраха и бях абсолютно съгласна с журито!

# 14
  • Мнения: 4 435
Ето победителката,със Зара (която всъщност я била накараа да се яви) http://www.bulphoto.com/image.php?img=95353

А иначе това е третата брюнетка,която печели конкурса.Първият конкурс през 2004- Мадлен http://www.bgfactor.org/img/lead/2005/03/4673_254.jpg...и през 2005 Албена  http://i.dir.bg/stars/images/features/f_79525619.jpg  .

Serendipity за коя от двете става дума?

Общи условия

Активация на акаунт