Накланяне на главичката

  • 1 141
  • 5
  •   1
Отговори
От два дни забелязахме със съпруга ми, че бебчето ни, което е на 8 месеца си накланя главичката към лявото рамо. Понякога го прави почесто, а понякога на по-голям интервал от време. Иначе няма друга промяна в поведението му. Моля, кажете ми, ако някой е имал подобен проблем на какво може да се дължи.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 337
личен съвет- посъветвай се с педито ви...не се оповавай на мнения от нас,защото всяко дете се развива индивидуално и за твое спокойствие и на татиту звъннете на педито- няма да ви откаже да погледне беб4о...Успех Peace

# 2
  • Мнения: 9 814
Съвет от педиатъра ще ти помогне най-добре.

# 3
  • Мнения: 433
Съвет от педиатъра ще ти помогне най-добре.
Peace Постоянно ли я държи наклонена или само от време на време?Възможно ли е да го е имало преди ,но да не сте забелязали?

# 4
  • Мнения: 4 192
тортиколис?

# 5
  • Мнения: 1 820
Преглед при специалист е желателно,или поне аз бих направила такъв. NaughtyНо може детето да имитира,така да му харесва или просто да го прави защото му е интерестно.Точно към тази възраст дъщеря ми беше започнала да клати глава на ляво-на дясно и се шашнах много.Правеше го често,даже бях пуснала такава тема LaughingОще го прави,но вече съзнателно,когато иска да каже че дадено нещо не и харесва и не иска.Питам я например:"Ще спинка ли Ники?''и тя клати глава.Сега разбирам,че ми казва"Няма!" Heart EyesНо бях шашната в началото.Така че попитай лекар за твое успокоение,но според мен няма място за притеснение! Hug

Общи условия

Активация на акаунт