летен вирус

  • 3 411
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Мами, здравейте!
Имам нужда от малко подкрепа...  дъщеря ми кара летен вирус с много упорито повръщане- вече втори ден. Разстройството спря,но хапне ли нещо и после до 1 час най-много го повръща. Ако нищо не яде, не повръща. Има и температура 38 градуса най-много.
Лекувам я с хомеопатия, като й давам и хидратин алфа. Не е обезводнена, но това повръщане вече ме притеснява... Почвам да си мисля за по-сериозни болести - салмонела, хепатит... Все съм на крачка да отида до спешния център.  Днес почти цял ден спи, сега преди час стана -жива и се обнадеждих, но хапна 1 бисквита и оттогава лежи и все й се повдига, но засега не е повърнала. До днес на обед пихме Арсен 30, на обяд мъжа ми взе ново лекарство от хомеопата ни. Обикновено хомеопатията ни действа доста по-бързо, а сега подобрението е толкова бавно... Днес като е такава отпусната и имам чувството,че става по-зле, макар че сигурно е от температурата и изтощението...

# 1
  • Мнения: 2 176
Очевидно арсена не е свършил нужното. Но не се отчайвай, изчакай второто лекарство. Междувременно не я насилвай с храната и давай много течности - всичко, което и понася на стомаха.

Нормално е да не се храни, така би изхабила повече енергия, която сега и е необходима за справянето с болестта.  Като се оправи ще навакса, важното е да не се обезводни!
Не се тревожи за салмонелози и разни такива - организма е в състояние да се справи и с тях.
Гушкайте се повече, опитай да усетиш интуитивно кое я облекчава и я кара да се чувства по-добре. Това помага много в такива ситуации.
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 165
Тя самата ме моли за храна... дори сега иска шоколад  Sad и то така жално... Дано второто лекарство помогне... Praynig

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Мисля, че можеш да изчакаш още малко преди да посетиш спешния кабинет. Пролетта дъщеря ми повръща  в продължение на три дни, но успяхме да я излекуваме само с хомеопатични. И аз си мислех, че ако не спре и третия ден да повръща ще искам да и сложат деган или нещо друго, което да спре повръщането. Ако е обезводнена в бърза помощ сигурно ще я сложат на системи. Можеш да поискаш от лекуващия хомеопат да приложи някакво по - традиционно лечение, за да спре повръщането. Мисля, че е по - добър вариант, отколкото да ходиш в спешния кабинет. А свещички Вомитосхил хомеопата предписа ли ви? Аз съм давала шоколад след повръщане, само, че бял. Какаото дразни стомаха. Едно малко квадратче бял шоколад едва ли може да влоши състоянието, ако детето няма и разстройство. Много е важно водата да се пие на малки глътки - според нашата хомеопатичка най - добре с чаена лъжичка.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 18:31 от Вела

# 4
  • Мнения: 165
Анито вече е по-добре - живна , гади й се след храна, но без да повръща. Температурата също спадна. Лекарството е същото, но по-висока потенция.
Хайде бъдете здрави Hug

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Радвам, се че се е оправила. Хомеопатичните лекарства по мое наблюдение често имат по - бавно действие от стандартните. Добре, че си успяла да изчакаш подобрението без да потърсиш друг метод на лечение.

Общи условия

Активация на акаунт