ТЕСНОГРЪДИ ЛИ СТЕ?

  • 768
  • 12
  •   1
Отговори
Лицемерието е признак на перфектно възпитание! Вашето ограничава ли светогледа ви? Съдите ли останалите за произход /типична черта на шопарите!(шопските идиоти)/, визия, етнос, раса, националност, възможности, благосъстояние или го практикувате този "любим" спорт, но не признавате дори и пред себе си?! Има ли зъл и завистлив умисъл в действията и постъпките, коментарите и погледите ви? Анонимността ви помага да прикриете малодушието си - бъдете прями! Благодаря в аванс за откровенията и не толкова!

# 1
  • Мнения: 662
Очакваш някой да си признае, че е лицемер, или зъл? Интересно... А и нещо не схващам-за теб шопар и шоп е едно и също ли???? Shocked Или идеята е да плюем софиянците? Разясни малко... Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 38 201
А ти къв си такъв с тия странни изказвания? В две теми вече?

# 3
  • Мнения: 779
Съдя за хората според постъпките им.Не съм расист,циганин ми е спасявал живота.Не обичам да ми налагат мнение,опитвам се да си го изграждам сама,без да се влияя от чужди приказки.
Лицемерна съм към хора,които не са ми приятни,но по някакъв начин завися от тях (шефката ми примерно). Към близки и приятели съм до болка пряма.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 201
По принцип не съм провокатор, но това е изказване на авторката на темата в друга тема:

"Превърнах се в кукувичка! Дано съм стерилна! Твърдо ЗА! Гяуристан няма нужда от нешопи! Каквото повикало, такова се обадило! Желателно и препоръчително е емиграцията да е безвъзвратна!"

Много странна птица!

# 5
  • Мнения: 662
По принцип не съм провокатор, но това е изказване на авторката на темата в друга тема:

"Превърнах се в кукувичка! Дано съм стерилна! Твърдо ЗА! Гяуристан няма нужда от нешопи! Каквото повикало, такова се обадило! Желателно и препоръчително е емиграцията да е безвъзвратна!"

Много странна птица!

Ти не, авторката иска да провокира скандали и обиди. Доколкото разбирам от темата, всичките софиянци са лицемери, расисти, идиоти и т.н. Каква е идеята-да се хванем за гушите ли? newsm78 Според мен е нарушена най-малко точка 10 от правилата Crossing Arms.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ШироооокоГърда съм  Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 502
   Ами номер 85 С....

# 8
  • Мнения: 1 072
Лицемерието е признак на перфектно възпитание!

Това не го бях чела/чувала преди. Твоя мисъл ли е? Много ми допада.  Grinning

И тук и там хората не са готови да чуят истината за себе си. За това е възпитанието. Мога да се похваля, че имам приятели, пред които мога да си позволя да говоря без филтър. Това е комплимент към мен.
- Благодаря.  Flutter
- Няма защо.  Grinning

Искате ли да надскочите нивото на автора и да отговорите по същество? Има чудесен казус в абстрактния първи пост. Дори няколко казуса.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 201
Май е време за ключ?
А може би и за бан?

# 10
  • Мнения: 1 212
Лицемерна и възпитана съм.
Може и да съм малодушна
Не съм зла и завистлива .
Държа на визията ... към етноса, расата и националността не съм предубедена, но предпочитам бялата раса.  Sunglasses
А да  .... анонимна съм / донякъде/  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 423
Лицемерието е признак на перфектно възпитание! Вашето ограничава ли светогледа ви?    * Да.

Съдите ли останалите за произход /типична черта на шопарите!(шопските идиоти)/, визия, етнос, раса, националност, възможности, благосъстояние    * Да.

или го практикувате този "любим" спорт, но не признавате дори и пред себе си?!  * Не.

Има ли зъл и завистлив умисъл в действията и постъпките, коментарите и погледите ви?  * Не.

Анонимността ви помага да прикриете малодушието си - бъдете прями!  * ОК.
.
Благодаря в аванс за откровенията и не толкова!  * Моля.

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мен ако питаш, имаш нужда от малко ваканция, за да прочетеш правилата на форума.
И ако ми се наложи днес са изтрия още някоя твоя мъдрост ще я получиш.

Общи условия

Активация на акаунт