Мъжът ми свършва бързо,а вашите?

  • 46 099
  • 93
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 21
Нещо ми се прецака поста и излезе първия-сори.
Благодаря на всички ,че се включиха.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 14:33 от energy1620

# 1
  • Мнения: 4 665
решението е да посети сексолог. съчувствам ти.

# 2
  • Мнения: 5 710
За свършването има значение и позата.
Опитайте да сменяте  2-3 пъти, не започвайте винаги по един и същи начин.
Щом трае минутка-две, малко след проникването  трябва да смениш и т.н. Ще видиш, че ще има ефект.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 22:03 от 10 cent's

# 3
  • Мнения: 25 449
Хм, учудва ме фактът, че мъж не може да задоволи една жена и след като е свършил самият той...  newsm78
Език, пръсти, други помощни средства няма ли?

# 4
  • Мнения: 750
Хм, учудва ме фактът, че мъж не може да задоволи една жена и след като е свършил самият той...  newsm78
Език, пръсти, други помощни средства няма ли?
Е*ах аз тез пръсти дет трябва да има или език за да го сравни с пениса. Mr. Green
То може език и пръсти ама за малко...пениса си е пенис. Mr. Green

Авторке темата ти е приключила още след съвета на Касиди.
Друго какво да ти кажем.
И нали не очакваш някой друг да сподели,че има проблем като вашия.
И да е така ще замълчи.
Така,че темата е изчерпана.

Тема: Мъжът ми свършва бързо,а вашите? -какво нашите...за колко време свършват ли.Ами моят не съм го засичала по часовник,но тази вечер ще включа секундарника и утре ще пиша пак! Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 3 782
Аз пък предпочитам да свършва бързо.

# 6
  • Мнения: 46 437
... КаК е при вас и има ли това решение? Embarassed

Ами не знам как го прави, но се контролира до момента, в който решим, че ни стига.
Решението Kasidy вече го е казала ...

Аз пък предпочитам да свършва бързо.

И аз. Ама не чак толкова бързо Laughing 15-30 мин., зависи от настроението.

# 7
  • Мнения: 2 550
да си удари една в банята преди секса и готово (щом нямата време за втори път)  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 889
  Това тема за хвалби ли е ?  Laughing  Whistling

# 9
  • Мнения: 247
Боже, колко мъка има на този свят!

# 10
  • Мнения: 1 432
Боже, колко мъка има на този свят!
....
Е, 4е мъка си е.... ега ти  Crossing Arms

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При всички случаи има решение. Ако вие двамата не можете да го намерите, Кас е казала какво следва. А щом ти трябват още няколко минути, удължете предястието с толкова.
Моята представа за разкрепостеност не е да си разказвам сексуалния живот във форума.

# 12
  • Мнения: 4 665
 Бях чела във някакъв вестник в рубрика на сексолог...хора задават въпроси и той отговаря. Та там беше писал един мъж със същия проблем, който обясняваше колко са обтегнати взаимоотношенията с жена поради същия проблем. Сексологът го съветваше забележете...да обяснял на партньорката си, че преждевременната еякулация била в резултат на голяма любов и възбуда. Shocked  Аз от позицията на Не-сексолог бих казала че има мъже, които просто не си дават зор да забавят. Причините може да са много-мързел, егоизъм или чисто и просто навик / да не уточнявам породен от какво, но това си е моя теория. Ежедневно набързо свършената самостоятелна мъжка работа и навика това да се случва все така по мое лично мнение се отразява и на бъдещия сексуален живот на мъжете. /
 
 energy1620 , вие говорили ли сте по темата? Тя е доста деликатна и предполагам на него би му било криво, но не му вменявай вина. Не го карай да се чувства болен и едва ли не непълноценен. Деликатно трябва да го подбутнеш към решението за посещения при сексолог. Ако има желание може и да го придружиш.
 Успех ти желая. Темата хич не е за смях.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 22:34 от Kasidy

# 13
  • Мнения: 669
Ужасно е, напълно те разбирам! Но и да свършва мнооого бавно пак не си е работа. Някак си среден вариант, ако е възможно Mr. Green
Както е да е, имах гадже, което свършваше за минутка-две. Всеки път! При повторение , или потретване минутите стигаха максимум до 10. Както се досещаш, до 3 пъти не се стигаше много често, та редовно си оставях незадоволена (Джейн, пениса си е номер 1 и за мен, няма пръсти, няма езици, сестро Mr. Green). Това доста ме напрегна, накрая направо не ми се искаше нищо да правим Embarassed Разделихме се след 2 години и половина, е и заради други проблеми, но и този не беше за пренебрегване.
За съвет-другите са ти дали- или първо самозадоволяване(вторият път, нали е по-дълъг акта ви), или сексолог.
Успех!! Hug

# 14
  • Мнения: 67
Това е проблем, който може да се преодолее. Мъжът може да се тренира да удължава акта, за което е нужна много концентрация. Чела съм няколко статии на лекари, които описват как се стига до удължаване. Важно е да знаеш, че това не е непреодолимо, потърси в нета и ще намериш инфо как се тренира задържането. Но най-важно е и мъжът да го желае!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт