Катарино или Стримон Спа Клуб ?

  • 5 867
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Моля Ви помогнете ми в избора за следващия уикенд - идеята е романтичен спа уикенд за мама и тати, без деца  Heart Eyes ? Разстоянията и сумите в случая нямат значение, само атмосферата, спа процедурите за двама, вариантите за свободното време, храната и въобще какви са Вашите впечатления ?

Очаквам спешно Вашите мнения  Crazy

# 1
  • Мнения: 5 103
Стримон е хубав хотел , но е по за зимата.Катариното не го харесвам, бих ти препоръчала Пирин в Сандански.

# 2
  • Мнения: 3 215
Ако наистина трябва да избираш между двата, тичай в Стримон!

# 3
  • Мнения: 1 320
Била съм и на двете места. В Катарино - в къщичките. Интериорът вътре е особено романтичен - дървен, с камина. Стримон е по-луксозен. На мен лично много ми хареса. И двете места са подходящи, трябва май сама да прецениш. Определено в Стримон е по-лъскаво, храната в ресторанта беше превъзходна! Спа процедури не съм ползвала, защото на едното място бях бременна, а на другото с малко дете и нямаше как Simple Smile. Ако решите да разнообразите ще трябва да отидете на една кола разстояние.
В Кюстендил може да разгледате галерията на Майстора /тя е съвсем близо до хотела, буквално на няколко крачки/, да се качите до Хисарлъка /ние така и не успяхме, защото се объркахме с пътя и се отказахме/ и с това май се приключва. Аз бях разочарована от града, защото освен в хотела трудно намерихме друго свястно място за хапване. Но пък в хотела беше страхотно, а какви фрешове имаше при басейна...
И, разбира се, картините на Майстора, които аз обожавам!
За Катарино не мога да дам информация за околностите, не ни остана време да обикаляме. Когато ние бяхме там, пакетът ни включваше закуска и вечеря, докато в Стримон беше включена само закуската. В Катарино тя беше по-богата, но храната там си беше на блок-маса, докато в Стримон е доста добър ресторант.
Ако съвсем ви стегне шапката и в Разлог не намерите нищо интересно, може да отскочите до Банско.
Честно казано, аз не бих могла да кажа къде е по-добре, защото всяко от местата си имаше своето очарование. Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 23:29 от Момиче

# 4
  • Мнения: 124
Ами всъщност не трябва да избирам между двата, насочиха ни към тях като към най-добри спа хотели. Ако има други предложения са добре дошли до днес следобяд, когато вече смятам да резервирам  Simple Smile Мерси за всички отговори до тук   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 215
Аз лично не бих наредила Катарино сред най-добрите спа хотели със сигурност.По-добре идете в Медите в Сандански или в Стримон.

# 6
  • Мнения: 124
Резервирах в Пирин Сандански  Crazy . Ето, че дискусията беше резултатна за нас, дано да ни хареса  Wink

# 7
  • Мнения: 3 215
Приятно изкарване! Peace

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
А другият път в Стримон   Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 461
А другият път в Стримон   Mr. Green

 Peace И аз него бих предпочела. И двата ми харесват, но в Стримон е по-спокойно и уединено.
Пиши после как сте изкарали в Сандански Hug

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А другият път в Стримон   Mr. Green

съгласявам се.  Peace
Обичам Кюстендил и има много какво да се види. Освен Хисарлъка имат и хубав зоопарк. Хубав Балкан и места за хапване...
А ние лично - много добри приятели  Hug

# 11
  • Мнения: 1 005
Стримон определено е по-добрият вариант от Катарино. Била съм и в двата хотела. Недостатак на Стримон е че няма външен басейн, но спа-то е супер, стаята беше много готина, а храната превъзходна. В Катарино-храната еднообразна, машината за сокове пускаше само вода  Simple Smile стаите бяха в стил соц. станция, спа-то беше готино, имат и зоо, но доста бедно. Тенис корта е предимство и детската площадка,но аз си харесвам Стримон.В Кюстендил открихме няколко много хубави кръчми, доста ефтини и с много вкусна храна.Искам пак там  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 668
Вчера се върнахме от Катарино !
Искам най - отговорно да заявя , че съм очарована  Hug
Имаше един период , в който бяха влошили обслужването и качеството , но вече е друго -
Ужасно любезен персонал !
Перфектен басейн - 30 градуса , чисто , без никакъв хлор ...
Уникална кухня - имат нов готвач , който явно е маниак  Laughing
Част от менюто : ребърца с мед , задушен заек , риби , ядки - бадеми , шам фъстък и т.н. , страхотни десерти  Peace
Всякакви истински натурални сокове ! Топло изпечени хлебчета .
Закуска - също страхотна - палачинки , бухтички , и всякакви други глезотии ...
Преди аз имах доста забележки към храната .
Стаята в която бяхме , беше огромна , с огромна тераса с мека мебел на нея , така че малко ми е смешно някой да я сравни със соц.станция  Simple Smile

Аз лично не мога изобщо да се съглася , че Медите, цитиран по - долу  е по - добър от Катарино .

# 13
  • Мнения: 124
Върнахме се от Сандански и бързам да споделя , че Парк Хотел Пирин е невероятен. Стаите / двойна - лукс / са огромни, бяхме с гледка към реката - невероятно усещане  Crazy. Спа центърът е страхотен, наехме VIP-a , чудесни преживявания имахме и там. Вечеряхме в средиземноморския ресторант - храната е страхотна, " мъжката ракия ' - също . Водата в басейните е чиста , 28 градуса, не е претъпкано, няма местни субекти или поне не се набиват на очи, обслужването чудесно.....много ни хареса и планираме отново, този път с деца  Simple Smile Мохитото също е добро, а и си мисля, че за 5 звезден хотел цените по заведенията са добри.А да не забравяме и великолепния пиано бар - и двамата с мъжа ми сме категорични, че досега никога не сме ходили в хотел, от който не искаме да излизаме въобще - ние сме страстни пътешественици и обикновено изрушкваме региона в голяяяям диаметър, а този път едвам до Рупите отидохме. / Едва ли ще отида пак, след като разбрах, че Кожух планина бил змийски резерват   Shocked/
Горещо препоръчвам термалния басейн !!!!
Ако има промоционални пакети моля да ми пишете на лични, че много ни се ходи пак  Heart Eyes
Единствен недостатък - ужасно далеч е от Варна !

Общи условия

Активация на акаунт