Agresivno dete

  • 585
  • 2
  •   1
Отговори
Zdraveite,

 

        Imam 9 godi6en sin,koito e agresiven kam drugite deca. Toi obiknoveno ne zapo4va prav da se bie, no malko predizvikatelstvo e dostat4no i boia e gotov. Kato se opitvam da mu obiasnia 4e tova ne e re6enie, toi zapo4va da spori s men 4e drugoto dete ne e triabvalo da go predizvikva, isobsto vse drugite sa vinovni. Imam 4uvstvoto 4e sam iz4erpala ve4e vsi4ki vazmojni dovodi i pak niama koi znae kakav dobar resultat. Opitvam se da vazpitam i 4uvstvo za otgovornost v nego, no sasto ne sam sigurna kak da postapia.

        Molia vi ako e vazmojno da mi pomognete sas savet.Naistina mnogo se trevoja za sina si. Iska mi se da izrastne dobar i uravnovesen. Kak moga da mu pomogna? Maja mi predpo4ita da ostavia tesi nesta na men ot koeto mi stava oste po-trudno.

# 1
  • Мнения: 2 522
Пиши на кирилица, използвай Кредор-а.
Ако смяташ, че нещата излизат извън контрол и твоите мерки за възпитание са неуспешни, мисля, че е е редно да поговориш с детски психолог.

# 2
  • Мнения: 483
Потърси помощ от детски психолог. Явно, че нещата са извън твоя контрол а щом и мъжът ти не желае да се намеси и да опита поне да направи нещо... На последък все повече се сблъскваме със случай на детска агресия, почти във всяка емисия вече се говори за фрапантни случаи на насилие в училища и дори детски градини, така че потърси помощ ако наистина смяташ, че не можеш да се справиш. Успех! 

Общи условия

Активация на акаунт