Мнения за Трявна - къща "Боляри", къща "Пеневи" ?

  • 4 439
  • 2
  •   1
Отговори
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Давайте мнения за тези две къщи в трявна.
Ще ходим 3 семейства - едното с бебче за 3-4 дни и се чудим къде точно да отседнем. Предпочитаме да сме около центъра.
Търся инфо за тези две къщи - как са стаите, чистичко ли е, има ли самостоятелни санитарни възли, кухня, хладилник? С малко бебе сме и предпочитам да има кухня и хладилник, за да може да се ползва, ако нещо се наложи за малката, както и да има барбекю и приятно дворче. Е, ще се ходи и по кръчметата, но може и да се завърти нещо на BBQ Laughing.
Хареса ни къща "Бъчварови", но е доста далече, поне така гледам от картата и пеша май няма да може да се ходи до центъра.

# 1
  • Мнения: 690
Моя отговор не е съвсем на въпроса ти, но тъкмо ще побутна и темата. Надявам се да ти е от полза

Миналата година ходихме в Трявна. Спахме в Хотел Зограф
http://www.bulgariaholidays.net/holiday-in-хотел-Зограф-hotel-Bulgaria-453-bg/

Стаята беше много просторна със спалня и разтегаемо диванче, много свободно място и голяма баня. Намира се точно в центъра (до кулата и едно мостче). Има и ресторант с градина. Доволна съм. Единствената ми забележка е, че тогава нямаше климатици. Сега не знам.

Иначе съм очарована от Трявна - много чисто, спокойно и приятно.

# 2
  • Мнения: 729
Мога да ти предложа точно това което търсиш-къща за гости "Тони и Миро".Намира се точно на центъра на Трявна срещу хотел "Зограф".Цените също са приемливи.Къщата има дворче има и басейн и 2 люлки.Много чисто и със собствен санитарен възел са стаите.

Общи условия

Активация на акаунт