Фенове на Боби МакФерин

  • 512
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 161
Има ли сред вас? Сигурна съм, че има, защото снощи на концерта видях поне няколко познати и се изненадах, не очаквах да се засечем. Интересно ми е с кои съфорумци споделяме слабостта си към този изпълнител. Бяхте ли на концерта? Хареса ли ви? Аз бях, водих и дъщеря си. На нея също много й хареса и се радвам, че я заведох. Страхотно преживяване си беше. Хайде, разкажете впечалтенията си, ако сте ходили. Разбрах също, че има фен клуб на Боби в София.

# 1
  • Мнения: 3 091
Аз не съм му фен... Дори не знаех как се казва изпълнителят на "Don't worry, be happy"... Обаче концертът на Boby MacFerrin за мен беше приятна изненада. А даже не исках да ходя. Бяхме с покани в оркестрината и трябва да ви кажа, че когато започна - седнал на стол, акапелно, доста резервирано, без никакъв контакт с публиката, бях почти готова да изчакам 2-3 парчета и да си отида. Дори не вдигна поглед, когато залата избухна в ръкопляскания.
Обаче така след второто парче така се развихри, дирижираше цялата зала, пя с хора от публиката, с Теодосий Спасов, с мистерията на българските гласове (не импровизира кой знае колко добре)... Създаде страхотно настроение и според мен си стана супер купон...
Преживях невероятни мигове именно заради лекотата, с която той използваше тялото и гласа си... Разгърна невероятен диапазон, беше артистичен, не - ужасно артистичен, добронамерен, усмихнат...
Дано онези, които очакваха поп изпълнителя Боби да пее, не са разочаровани

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотно беше, от малка съм му фен и мечтаех да му отида на концерт ... и аз бях в оркестрината, Ламьо  Grinning

# 3
  • Мнения: 8 163
Фен съм му, но съм го гледала и слушала само на записи. Благородно завиждам на тези, които са ходили на концерта.

# 4
  • Мнения: 491
Фен съм му, но съм го гледала и слушала само на записи. Благородно завиждам на тези, които са ходили на концерта.

Ох, и аз така.
Много, ама много им завиждам!!!  Sad

Общи условия

Активация на акаунт