забавяне на менструацията

  • 1 953
  • 6
  •   1
Отговори
Имам проблем.Другата седмица отивам на море и ужас ще ми дойде.Чувала сам за лекарства,които забавят,но незнам какви са пък ме е срам да питам в аптеката. Някой пил ли е нещо такова.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 041
Мисля, че не си достатъчно голяма да искаш съвети за подобни неща точно от форума. Има си лекари за целта. А ако си достатъчно голяма да носиш отговорност сама за себе си, прецени нещата и не се срамувай, а все пак попитай поне личния си лекар. Такива лекарства не се пият просто така за единия кеф на морето.

# 2
  • Там, край реката
  • Мнения: 166
Наистина е по-добре да се консултираш с лекар. Аз след такава консултация пих Оргаметрил, за да отложа, но лекар трябва да ти каже какво и как да пиеш.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Най - добре е да се косултираш с лекар. Можеш да погледнеш и тази тема за повече информация, но не те съветвам да приемаш нещо без лекарско предписание.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Каквото и да пиеш, задължително се консултирай с лекар, за да няма после теми от сорта: "не ми идва, закъснява ми с еди колко си, да не би да съм бременна и т.н." Щото така както си решила да си самопредпишеш нещо, после може да решиш да правиш и секс без предпазни мерки Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 565
И аз съм за консултацията с гинеколог, друг специалист или поне личния лекар. Иначе ми идват няколко неща на акъла: едното е старият метод с големи дози витамин С, което обаче не ти гарантира нищо, при мен се е получавало веднъж, а друг път- не. Поне няма да ти навреди. Ако пиеш противозачатъчни таблетки, просто продължаваш кутийката и така няма да ти дойде (затова обаче поне звънни един телефон на гинеколога си). Иначе има някакви лекарства други, но аз не мога да ти дам много подробности.

# 6
  • Мнения: 1 237
За отлагане на цикъла - Примолут Нор.

Общи условия

Активация на акаунт