Използвате ли интимни кремове?

  • 3 485
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 459
Ами това е момичета. Използвате ли интимен крем или не?
Имам предвид кремове или лосиони, които да предотвратяват сухотата и сърбежите.
Искам да си взема нещо такова, само че не знам какво точно.
Кожата ми изглежда като изтъркана някак си и седи като на точки, точно като протъркано  Confused
Чудя се дали е възможно да се дължи на всекидневното използване на интимен гел, ама не ми се вярва  Rolling Eyes
Кажете нещо, което може да помогне  Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 428
Може да пробваш с Глайтгелен - той не съдържа лекарствени субстанции и може да се използва постоянно.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, не и не. Вредни са, гадни и ненужни. И те, и геловете, и сапуните, и кърпичките...  Stop

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Откакто спрях да ползвам интимен гел и изхвърлих всичкото изкуствено бельо,забравих за сърбежите.Интимен гел за измиване ползвам само когато се епилирам,а гел за овлажняваме ползвам от време на време,но само Глайтгелен,друго не съм си купувала,този ми харесва и нямам оплаквания,добре ми се отразява Wink

# 4
  • Мнения: 3 459
Благодаря   bouquet
Ще питам и лекарката да видя и тя какво ще каже.
Ами обезателно искам да си взема нещо, че ме дразни да си гледам кожата такава, точно като протъркано седи  Confused
Неприятно е все пак  Confused
А относно интимните гелове не мога да ги откажа каквото и да става. Ползвам го 2, 3 пъти дневно.
Мокри кърпички ползвам изключително рядко.

П.П: Само да отбележа, че на мен ми трябва нещо, което да използвам за кожата около срамните устни. Този гел дали става за там  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт