Веднага щом се събудят ли храните?

  • 2 655
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Интересува ме веднага щом се събудят ли храните вашите бебоци?Тоест тези които хапват първо АМ...
Синът ми сутрин ако го нахраня в просъница изяжда около 100-120мл,ако му дам ако току-що се е събудил изяжда около 70-80мл и почва да се протяга и спира да яде-повече не можеш му набуташ Rolling EyesЗа сега като че ли не съм го оставяла много често да е вече буден от около 30-40 минути и да му дам,за да знам колко би хапнал newsm78
Как е при вас?
П.С-не е от най-ящните определено ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 317
Моето детенце си хапва по-принцип и винаги (за първото хранене особено) го храня доста скоро след събуждане. Но да се е събудил наистина де, той понякога се размрънква сутрин, но е още с полузатворени очи - давам биба, спи си още малко и като е вече буден (играе си в леглото, или пък се изправя или плаче) му правя храната и си папкаме. А като беше по-малък - още при първо мрънкане ставах, но той си се будеше за хранене сутрин рано и беше ясно че е гладен вече, тъй като става настоятелен. Ако детето ти не е нервно още със събуждането, може и да не е гладен още, пробвай да изчакаш, приготви млякото, но изчакай още 15мин. примерно да видиш и като се размрънка - даваш млякото.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не, на този 3-годишен етап - не. Но на възрастта, за която питаш - да  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 308
   Оставям я да си поиграе в леглото 20-30мин., през това време аз се разсънвам и след това я храня. В последно време не винаги си изяжда цялото приготвено мляко.

# 4
  • Мнения: 46 437
Веднага, иначе пищеше и ме беше страх, че ще събуди целия блок Crazy

# 5
  • Мнения: 22 343
Когато беше по-малка я хранех веднага, защото щом се събудеше беше гладна.
Сега вече трябва да минат 20-30-40мин преди да яде, иначе не си изяда млякото.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ами различно, зависи колко е гладна като се събуди понякога трябва да е на секундата, друг път не  Peace

# 7
  • Мнения: 3 034
допреди месец - веднага, беше гладен и плачеше силно. сега вече изчаквам, защото имах чувството, че ще отказва хранене и съм била права - от днес сме на 5 хранения като той си ги разтегли във времето с по-дълги паузи. сега се буди сутрин, сменям памперс, давам играчки и така откарва още 40 мин, дори час понякога, после като се разплаче вече е гладен и яде. но също не изяжда всичкото мляко, може би кашата го засища повече  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 940
Вече не. Не се събужда гладен, а готов за игра.

# 9
  • Мнения: 2 131
Като беше малко бебе - до 7-8 месец някъде, да - хранех го веднага.
След това и досега минава поне половин час. Оставям го да си поиграе, пускам му ТВ, докато приготвя закуската и си пийна кафенце.  Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Веднага. Сина ми се буди около 6,30 за мляко, което изпива в просъница и заспива пак. Така е откакто се е родил. Ако не му го дам веднага, започна неистов рев. После се събужда около 9,30 часа, но го храня някъде 30-40 минути след това. Зависи от детето и от режима му на хранене.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Зависи - ако се събуди ревяща, което не й се е случвало напоследък - давам АМ, ако се събуди и си гука, играе си и се занимава - значи не е гладна и изчаквам. Принципно от седмица имаме горе-долу схема на хранене най-накрая (дано пак не я промени), така че чакам до часа за хранене. Общо взето следвам детето.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 693
Не ние си лежим поне 30 мин и си играйкаме в леглото! Simple Smile
Вие сте по мънички добре е да хапва като се събуди!

# 13
  • Мнения: 4 000
да, или поне до 20-30 минути, докато сменим памперса, пийнем вит. д.

това при нас означава, че първото ни хранене е около 6.30 или най-късно 7

# 14
  • Мнения: 4 111
Да, веднага. Все още давам АМ за закуска, после дояжда с друго.

Общи условия

Активация на акаунт