Наруто мами клуб

  • 1 577
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
По подобие на Уинкс клуба на Риша Grinning!

И в частност Югио!
Помощ, хора, ние сме обсебени!!! Има ли и други като нас?! По цял ден карти, чудовища, менкане на чудовища, ломотене на англо-китайски...

Споделете, моля  Heart Eyes !
По-специално ме интересува откъде да намеря серийте на Наруто (дори и да не са преведени). По Jetix вървят само донякъде, а по-нататък? Има нещо в Замундата, но като че ли не е точно продължението.

А има и по-лошо! Аз също се заплеснах!  Laughing И сега, представете си, децата са при баба си, а аз надлежно си пускам Наруто в 21ч!!! Така беше и с Хари Потър - изкълвах книгите далеч преди младежите!

Също искам да споделя за Югио маняците: в нашата градинка (на баня Мадара) текат ежедневни (боже, дори ежечастни!) турнири и дуели. Ако някой живее наблизо и се чувства пристрастен - моля, да заповяда!!! А прослувутата сергия на Славейков имам чувството, че работи за нас!

# 1
  • София
  • Мнения: 746
 Laughing,това много ми хареса!Слава Богу че още не сме толкова пристрастени  bouquet

# 2
  • Мнения: 359
Ооо, и ние сме на 7, как така не сте се заплеснали?!

# 3
  • Мнения: 14 133
И Сашо е от Юги маниаците!!!!  Joy
Картите си разнасят навсякъде и започват едни дуели, призоваване на чудовища.  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 134
И в уинкс клуба участвам, и тук ще се запиша, с тази особеност, че става дума за дъщеря ми!!! Не знам каква е тази мания, но така ги е обхванала, че Мария иска да учи японски от първи клас...  Crazy

Засега се е сдобила само с карти, плакати и тениска. Но си е поръчала торта на Наруто и екскурзия в Япония, за да го види... Rolling Eyes

За сериите - аз също срещах някъде из нета, но не са преведени. Ако някой знае къде могат да се намерят с дублаж, ще съм много благодарна!   bouquet

# 5
  • Smallville
  • Мнения: 994
А моята иска да тренира източни бойни изкуства Mr. Green
Не знам каква е тая мания ,но не я пуска вече втора година.
Ето ви линк в Арена
 наруто 1-220
субтитри 1-170 и
субтитри 171-220
Има и с бг озвучение,но сега нямам време да ги търся,като намеря,ще кача Peace

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 10:21 от danibaby

# 6
  • Мнения: 2 018
Не знам каква е тази мания, но така ги е обхванала, че Мария иска да учи японски от първи клас...  Crazy


Единият ми син е на 16 години и той така се е впечатлил от тези японски филми, че и той иска да учи японски!  newsm78
Дори той и негови приятели са започнали да съчиняват истории за комикс. Опитва се и да рисува манга. Лошо няма, но като ми каза, че това е призванието на живота му - направо се изумих. Не искам и да го разубеждавам, но ... Не знам, не знам какво да кажа!

# 7
  • Мнения: 1 134
Бо, значи ще се видим в Япония след известно време. Laughing

Лошото е, че станах разногледа вече - едва научих всички девойки и гаджетата им от уинкс, сега не мога да си изкривя езика с тези японски имена.  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 018
Бо, значи ще се видим в Япония след известно време. Laughing

Лошото е, че станах разногледа вече - едва научих всички девойки и гаджетата им от уинкс, сега не мога да си изкривя езика с тези японски имена.  Crazy



Верно, ще се видим в Япония! Зимата ми каза - ще събирам пари за екскурзия до Япония. Казах му няма проблеми - работи лятото и събирай. За сега не е започнал да заделя /поне до колкото знам/.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 359
Искам да ви споделя едно изречение, което чух онзи ден от устата на моя тиквеник: "Всички генини ще станат джунини по пътя за хукаге" #Crazy А?!?! Това е цитат от Наруто!!! Японският ще ни се види песен!

Има обаче и някои положителни ефекти:
Първо, баткото от 6 годишен започна да събира и изважда до 3-4000 (защото нали точките на чудовищата трябва да се пресмятат.) Сега нямаме никакви проблеми с математиката!

Второ, както казвате и вие, искат да тренират карате. Което си е супер постижение, защото обикновено ги мързи да гледат, камо ли да се запишат на някакъв спорт!

Трето, това богове, фараони, египетска митология, разни му там теологически въпроси - по- наясно са от мене!
И познайте къде ще ходим на море? В Египет! Grinning

Danibaby, благодаря за линкчето към филмите!

Общи условия

Активация на акаунт