От кога бебета ви започнаха да седят сами?

  • 3 332
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Мамчета, моят син е на 8 месеца без 10 дни и все още не може да седи самостоятелно. Започвам да се притеснявам вече, вашите бебета на каква възраст вече седяха сами (без подпиране)? Дайте идеи за някакви упражнения.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И моето бебче също не може да стои само. На приятелката ми момичето, което е на същата възраст като моето дете, може да седи седнала от преди месец. Мисля, че всички деца са индивидуални.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не го насилвай, всяко нещо с времето си  Peace
Моят син седна на 9 месеца  Grinning

# 3
  • Мнения: 864
На 6 месеца,но всички деца са различни  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 5 745
И моят син седна сам около 8м. Simple Smile

# 5
# 6
  • Мнения: 4 753
Закрепва се за малко и се свлича (на 6.5 месеца е)...  Crazy  Има време, ще седне...  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
След осмия месец започна да седи самостоятелно.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 746
Индивидуално е за всяко дете. Дияна започна да седи на 7месечна възраст, но се клатушкаше като пиян морков. Постепенно укрепна.

# 9
  • Мнения: 2 005
Детето само ще си покаже кога е готово  Peace Моят син също по - късно започна да си стои сам  bowuu

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми в 6-я месеца,а дъщеря ми в 7-я Peace

# 11
  • Мнения: 2 111
На 8 месеца започна да седи стабилно.

# 12
  • Мнения: 4 017
Дъщеря ми е на 6 м и половина и още не стои. Подпряна на възглавници не обича. Харесва й в количката, но тогава не се обляга назад, а е винаги напред, без опора на гърба си, като се държи с ръцете за количката - това даже ме притеснява и все я бутам назад, че да не си натоварва гърба и кръста, а тя се сърди.

# 13
  • Мнения: 3 092
На 7 месеца седна сама .
Идея за упражнения нямам . Консултирай се с доктор щом се тревожиш.

# 14
  • Мнения: 1 008
Започна да седи сама стабилно на 9 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт