От уж реален дневник...

  • 4 279
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Намерих го в нета. Идея си нямам дали е достоверно. Кратко е, изчетете го. моят въпрос ще е в края.
СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.

Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по -тихо местенце за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен , затова че е мълчалив .Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към вкъщи му казах, че го обичам , той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути , той дойде и изненадващо - отговори на ласките ми , правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз. Убедена съм, че си има друга ! Моят живот е катастрофа.

 Shocked
СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес ЦСКА загуби , за сметка на това с жената здраво се изчукахме
 Ей го на човечеца, кратко и ясно  Laughing

 Жените ли сме толкова заблудени, че все усложняваме нещата? Ако ще и ДиС да се вземе за пример. Толкова подробности, толкова вглеждане във всичко струи от някои пуснати теми за конкретни междуполови взаимоотношения.  Това женското мазохизъм ли е или просто природа? Ето и цитатчето от уж реалния дневник го доказва.

И не ме яжте заради темата ,моля   Grinning

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 00:33 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 3 423
МГМ и Стефан. Или Стоян.
Все ги бъркам.

# 2
  • Мнения: 4 733
Стига Liska , може да се обидят. Да кажем, че цитатите са примерна представителна извадка на ненаписаните мисли на едно 70 процента от двойките  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
В общи линии сме такива.
Вярно, дневник не водя и не възприемам чак толкова драматично нещата. Май на моменти клоня към мъжкия начин на изразяване.

# 4
  • Мнения: 7 837
Писано от жена, мислеща че язди жребец, а всъщност хванала магарето за достойнството.
Или от мъж, който не е случил на готвачка и още нещо...

# 5
  • Мнения: 677
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

# 6
  • Мнения: 505
 Popcorn темата е готина

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.


Това е достатъчно показателно, за да няма повод за притеснение.  Laughing Кога мъжете се държат странно!?

Изфабрикувано е.

# 8
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

# 10
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На жената, с която живеят като на приятел  Mr. Green

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Измислено е. Мъжете нямат дневници.

Но пък как споделят ако им се позволи  ooooh!

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На жената, с която живеят като на приятел  Mr. Green

Това по-добре да не се случва... smile3521  Иначе ще се лишим от хиляди драми в ДС.

# 12
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Това по-добре да не се случва... smile3521  Иначе ще се лишим от хиляди драми в ДС.

Не съм им фен,но..... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 837
Всеки уважащ се мъж, трябва да има дневник, за да може жена му да пърха захаросано, докато тайно го чете. Като го прочете, минава към фазата - ровичкане в мобилния му телефон.

# 14
  • Мнения: 25 587

Какво имаш предвид? Да споделят на приятел, или на жената, с която живеят?

На някоя чужда жена, естествено.   Rolling Eyes
Какви сълзи, какви драми, какви страсти, драги слушатели, докато събуди майчиното й чувство и тя го гушне грижовно под крилото си. На кого другиго да се оплаче горкият от злобната вещица, която му се пада жена и с която не прави секс още от миналия век?
А докато милото, нежно, грижовно и състрадателно същество преживява, утешава и таи надежди, обикновено вещицата забременява и ражда поредния наследник...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт