Важно питане

  • 1 679
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте, дано въпросите ми не се сторят неуместни, но за първи път съм бременна и ое се ориентирам. Съвсем в началото съм. Обо взето се чувствам добре, но сности ми стана много зле, страхотен световъртеж, изтръпване на крайниците, все идно всеки момент е колабирам. По принцип преди съм имала прооблеми с нервине и съм имала състите симптоми,, а освен това и по време на цикъл е ставало така че да колобирам от болки и падане на кръвното. Въпроса ми е на какъв лекар да отида,, при генеколожката или при личната. Била ли някоя от вас в такова положение?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
За всяко неразположение по време на бременността си се обръщай към гинеколога, който я следи. При всяка бременна жена нещата се развиват индивидуално, но при голям процент прилошаването в началото на бременността е нещо нормално.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 748
Личната ти лекарка най-вероятно ще те препрати към гинеколога, който следи бременноста ти.

# 3
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че трябва да се обърнеш към гинеколог , който ще ти следи бременността  Peace
Това е нещо нормално и дано да отшуми бързо  Rolling Eyes Успех и леко бременеене   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Подкрепям предните отговори-обръщай се към гинеколога си относно всяко неразположение по време на бременността.
Желая ти бързо да отшумят тези непрятни ситуацийки,в които изпада бременната жена в началото.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Това е нормално-ще отшуми.
За всяко нещо ,което те притеснява се консултирай с гинеколога си Hug

# 6
  • Мнения: 664
Много благодаря за раннобудните отговори  Simple Smile. е я потърся за консултация по-късничко

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
Това ми звучи като ниско кръвно. Нищо страшно, и мойто е доста ниско.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 004
И на мен като ми падне кръвното ми става така. Пия една кола и съм кукуряк. Но за по-сигурно питай гинеколога си.

# 9
  • Мнения: 9 814
Това явно е от ниско кръвно, както вече са ти казали.
Иди при гинеколога си, най-вероятно ще те препрати при ЛК да ти премери кръвното.
Не пий кола, а повече течности- вода, сок, по-леко кафе.

# 10
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
За всяко неразположение по време на бременността си се обръщай към гинеколога, който я следи. При всяка бременна жена нещата се развиват индивидуално, но при голям процент прилошаването в началото на бременността е нещо нормално.

 newsm10

На мен ми прилошаваше всеки божи ден в първите месеци.Усещането е като пред припадък  Crossing Arms
Ще мине, надявам се.
Лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 11
  • Мнения: 664
Още не съм и звъняла, ще и звънна по обяд. И аз мислех за кръвното и пих кола, два чая с много захар, шоколад, сок, всичко в огромни количества и нищо. Накрая изпих един валериан на билкова основа, наплисках се с много студена вода затворих очи и заспах. Аз съм боледувала от нервички и симптомите са същите и това ме притеснява, просто краката, ръцете и цялата глава ми изтръпват и ми прилошава.

# 12
  • Мнения: 664
Да, аз съм колабирала от менструални болки и усещането е като пред припадък, но ще видим какво ще ми каже лекарката  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 508
Още не съм и звъняла, ще и звънна по обяд. И аз мислех за кръвното и пих кола, два чая с много захар, шоколад, сок, всичко в огромни количества и нищо. Накрая изпих един валериан на билкова основа, наплисках се с много студена вода затворих очи и заспах. Аз съм боледувала от нервички и симптомите са същите и това ме притеснява, просто краката, ръцете и цялата глава ми изтръпват и ми прилошава.

Абе, не прекалявай с нищо, не се наливай с кола и лекарства...

# 14
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Този валериан наистина ли е безобиден?

Общи условия

Активация на акаунт