Мами случват ми се странни неща, моля за помощ!!!

  • 1 029
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте мили мами! Усещам че с тялото ми стават странни неща Thinking
Както предполагам че повечето от вас са разбрали от форума че ми закъснява с една седмица! До преди няколко дни чувствах постоянна умора и леки болки в кръста, а от топлото време понякога ми ставаше лошо и ми се доспиваше! Вчера като си легнах нищо не ме болеше всичко си беше наред докато не се събудих с адски болки в яйчниците! Отидох до тоалетната с извинение че го казвам изпишках се и като ме хвана едно разтройство че чак не си усещах краката бяха ми изтръпнали и корема продължаваше да ме боли все едно някой ме реже! Така бях около 10-15 мин и по някаква случайност успях да се добера до вратата на стаята. Изпих 2 аулина наведнъж и болката малко утихна! Сега горе долу се чувствам малко по добре но се притеснявам да не се случи така и пак да ми изтръпнат краката защото не е никак приятно все едно си без крака!
Ако темата не е много подходяща за форума моля да ме извините! Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 195
В момента върлува летен вирус с разстройство, повръщане, отпадналост. Може това да е причината.
А въпросът със закъснението на цикъла може да намери отговор с един уринен тест.

# 2
  • Мнения: 92
Дано този вирус да отмине по бо бързичко, а за теста ще си го направя! Нямам друг избор! Благодаря ти!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Между другото, закъснението може да се дължи точно на вируса. Сънливостта и тази отпадналост също е характерна за летния вирус.

# 4
  • Мнения: 3 294
Подкрепям Соник и Леа , има точно такъв вирус в момента , направи си един тест да ти олекне и дано е това което искаш  Peace

# 5
  • Мнения: 92
Дано да е така както казвате! Благодаря за подкрепата мили момичета smile3503

Общи условия

Активация на акаунт