Разлика в седмиците

  • 2 310
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Нека моми4ета които са наясно да ми отговорят.Появява се разлика в г.с.от които сам и тези които показва ехографа,показва 4е сам с 1,2 седмици по малко.Знам сас сигурност в коя седмица сам за6тото сам след инсеминация. Sad

# 1
  • Мнения: 10 982
Не се притеснявай. Различните ехографи дават известно отклонение +-2 седмици.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
Не се притеснявай. Различните ехографи дават известно отклонение +-2 седмици.
И на един и същ ехограф да те гледат, моят доктор ми беше казал, че до 2 седмици разлика не е обезпокоително. Като за възрастта най-меродавно е измерването на бедрената става, защото главата и гърдичките не са толкова сигурни.

# 3
  • Попово
  • Мнения: 687
+- седмица две не е голямо отклонение особено в началото до 15-16г.с

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не се притеснявай. Различните ехографи дават известно отклонение +-2 седмици.

 Peace

Напълно нормално е. Дори и 3 седмици понякога. Моя термин беше 14.11 а на 1 ехограф ми излезе 25.10  Shocked Ехографа дава ориентировъчни стойности за размера на плода, а от там и предполагаема дата за термина  Peace

+- седмица две не е голямо отклонение особено в началото до 15-16г.с

И в късните седмици пак е същото. Аз бях след 30-та г.с. на въпросния преглед, но и пред това никога не ми е отчитал точно. Винаги е имало разлика  Wink .

# 5
  • Мнения: 9 814
Нормално е- разлика от +/- 3 седмици се смята за нормална.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Както са ти писали вече, ехографите често дават отклонения. И при мен изкарваха бебето по-малко,а всичко си  му беше наред. Не се притеснявай. Hug

# 7
  • Мнения: 225
Не се притеснявай Hug.И при мен има разлика -показва че съм с 2-3 седмици по голямо бебче.Доки каза че е нормално да дава  + или - 2 седмици...

# 8
  • София
  • Мнения: 3 789
Нормално е да има отклонения в дни/седмици, все пак това са УЗ, един и същи може да ти даде разл. стойности. В коя г.с си?

П.С.
Има една функция- "Проверка правопис", полезна е Peace

# 9
  • Мнения: 1 080
Спокойно не се шашкай 1 - 2 седмици отклонение е нормално да даде!!!

# 10
  • Мнения: 907
И аз да те успокоя - моето бебе през цялото време вървеше поне със седмица назад, а накрая се роди 1 седмица преди термин по ПРМ и си беше съвсем нормално, здраво бебе Peace

# 11
  • Мнения: 2 142
При мен по изчисления бебето ми трябваше да се роди 2седмици по-рано (1юни) а аз също знаех, кога точно съм забременяла. Узи-то винаги показваше с 2-3с по-малко от предвидените г.с или -1, според моите изчисления. В крайна сметка родих 2с, след предвидения ми от докторите термин (15юни), нормално, не преносено бебе. Така, че не се притеснявай, както са ти казали другите момичета, узи-то е само ориентировъчно.

# 12
  • Мнения: 166
Във 10г.с сам. Hug

# 13
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
както са ти писали не се шашкай , 1-2 седмици разлика не е тревожно Peace
Лека бременност

# 14
  • Мнения: 583
Няма да напиша нищо различно от казаното до тук, но поне още един успокояващ отговор. До 12 седмица с лекаря ми смятахме еднакво, след което на следващата консултация той "скочи" с цели 2. Т.е  "+"  "-"  2 седмици не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт