Идея за сватбен подарък

  • 471
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 609
Моля,дайте ми идея за сватбен подарък на 30-годишни хора.Проблемът е,че не трябва да е обемен,защото ще транспортират няколко такива до Париж,където живеят;не можем да дадем и повече от 200лв,защото преди им кумувахме във Франция,което си е доста разход за нас,пък и там им подарихме голям подарък.Но ще правят и тържество в БГ,където пак ще кумуваме и няма начин да не подарим пак.Пари,каквито ще дават повечето хора с цел да няма пренос,не върви при нас по лични причини,не трябва да е чупливо,голямо и ненужно(сувенир-неизползваем,който седи по рафтове)....и така съм в гооляма чуденка и разчитам на вас,момичета Hug

# 1
Ние сме подарявали хубав комплект кухненски ножове с поставка. Хората много си ги харесаха и веднага влязоха в употреба. Другото , което на мен лично ми харесва , а и е пректично е тиган скара / но на ТЕФАЛ/ , че ние взехме куче марка и се обели още на 2-3 ползване. На него става добре както месото, така и всички видове зеленчуци. Не познавам твоите хора и незнам дали това е практичен подарък за тях. Другото е красив фотоалбум- голям за сватбените им снимки. На първо  мислене - това ми дойде в главата. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт