ПОМОРИЕ,ПРИМОРСКО ИЛИ ЧЕРНОМОРЕЦ?

  • 3 715
  • 5
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Здравейте! Тази година сме пред дилема къде да почиваме?  newsm78Искаме не много скъп курорт, с хубав плаж, абе за като с малко дете. Чудим се между Приморско, Поморие и Черноморец. В Приморско ходихме миналата година. Общо нзето ставаше. Хареса ми плажа на ММЦ. За Поморие нямам никакъв спомен от дете - има ли хубави заведения, плажът как е, плитък ли е отпред, как са цените на спането. Черноморец ми звучи като селце. Имам чувството, че ще е страшно гъчкано, поради това, че е малко.
ААААа, и държа плажът да е голям, за да е по-свободно, а не да си застъпваме хавлиите.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние предпочитаме да ходим В Черноморец. Тихо и спокойно е там. За плаж обаче трябва да се ходи на друго място с кола. Но на нас ни харесва да ходим на плаж на някой къмпинг.

# 2
  • Мнения: 581
 На Приморско не бих отишла.Ходили сме в Поморие и Черноморец, става за семейна почивка според мен.Поморие е сравнително голямо градче, има разнообразие на забавления, близо е до Несебър и Сл. бряг, плажа не е лош.
 В Черноморец бяхме миналото лято, също ни хареса.Там обаче е малко по-скучно понеже селцето е малко, но пък Созопол е съвсем близо, там ходехме почти всяка вечер.Плажа е пренаселен, но на платените чадъри не е зле, а морето е много тихо, спокойно и плитко.А пък на Царския плаж между Черноморец и Созопол е супер, няма блъсканица, не ти настъпват хавлиите.Там обаче колкото пъти ходихме, беше по-ветровито от другия плаж и имаше вълни.Не знам така ли е винаги, или ние така улучихме.
 
 

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Помория няма плаж.Има някакви подобия на плажчета,където се събират 2 реда кърпи.Краката на съседа ти се падат под носа Sick Черноморец съм чувала само лоши работи,още не съм го посещавала.От трите съм за Приморско с 2 ръце.А щом сте посещавали плажа на ММЦ трудно ще намерите по-хубав Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
На Поморие не съм била.
Приморско на мен лично ми е пренаселено.
Преди 5 дни се върнахме от Черноморец - плажувахме на Градина и много ни хареса - спокойно, сравнително чисто, плитко - точно като за деца, НО се пътува с кола до там. Самото село - нищо особено, за 7 дни веднъж сме били на разходка в него, иначе - в хотела, на плажа и веднъж в Созопол.
 Peace

# 5
  • Мнения: 1 174
Бих препоръчала Приморско,защото отивам на море заради самия плаж.Един от най-хубавите плажове според мен е този на ММЦ.Хубаво е в Черноморец,но ако пътуваш всеки ден на къмпинг Градина за плаж.Ами нали съм на почивка,искам да си почина и от ежедневното шофиране.Поморие е също очарователно градче,но за съжаление плажовете там не ми харесват особено.Много ветровито и бурно море съм случвала там.

Общи условия

Активация на акаунт