Предстои ни първи рожден ден!!!

  • 1 617
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
  bouquet Привет на всички! Искам да помоля мамите, които са "минали" първия рожден ден на бебо, а и тези, на които тепърва им предстои, да ми дадат съвет и препоръка за това, как най-добре и безопасно е минало събитието. Къде празнувахте, кого поканихте, имаше ли нещо специално и т.н. Всичко, за което се сетите. Апартаментът ни е малък и се чудя newsm78 дали няма да е по-добре да е в заведение или детски клуб? А мамите, които тепърва ще празнуват какво мислите да правите?!? В голяма чуденка съм, помагайте, моля! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 483
Аз го направих в детско клубче с дечица и с майки! Беше му забавно и весело! Много се забавлява! Аз успях все пак да си видя гостите пък и да поседна за малко!  Успех!
Много весел рожден ден ви пожелавам!  bouquet

# 2
  • Мнения: 483
Забравих да спомена, че роднините ги канихме в къщи и беше голяма лудница! Варианта за клубче е най-добър според мен!

# 3
  • Мнения: 489
 Правихме го в къщи, в тесен кръг с най -близките роднини. Но за нас беше троен празник, РД, Великден и правихме прощапулник. Не мисля, че на 1г. има значение дали е в клубче или не, те още не разбират. Но и този вариант не е лош.

# 4
  • Мнения: 2 111
Записвам се да следя,че и на нас ни предстои.

# 5
  • Мнения: 4 433
ние бяхме вкъщи  Peace

# 6
  • Мнения: 22 349
На нас ни предстои след месец. )))

Мисля да правя 2рожденни дни. Единият с родителите, а другият в детски клуб. Първоначано бях решила да са в 1ден и двете събития, но ще стане много натоварено за детето и за това ще ги направя в 2последователни дни.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
На нас също ни предстои скоро рожден ден и ще го направим в един ресторант с градина която е много хубава и идеална и за по големи дечица защото има люлки,пързалки и катерушки! Simple Smile
Мислех в детски клуб но догодина! Peace

# 8
  • Мнения: 5 940
Вкъщи. Имаме градина, там направихме партито. Украсихме с балони, изнесохме играчки, пуснахме детска музика.
 Поканихме бебетата, с които сме всеки ден. С родителите, естествено.

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Нашето ще е съчетано с кръщенето и ще е в едно ресторантче на открито(дано не вали). Ако беше само РД, щеше да е по домашно му без голяма патардия. И без това нищо не разбират. После, като порастнат, сами се пазарат къде, с кого.....

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 17:35 от Гита Ог

# 10
  • Мнения: 124
И на нас ни предстои Първи Рожден Ден и заедно с това и кръщане.Намислили сме да бъде в ресторант с градина,а като се умори малчо аз се прибирам с него,а татко остава  с гостите. С   нетърпение очаквам 15 август.

# 11
  • Мнения: 1 317
Аз мисля да го направя вкъщи, но да поръчам голяма част от храната и тортата. Има достатъчно място и за роднини и за притяели, но се чудя все пак - ще стане наистина голяма лудница и се притеснявам че детето по-скоро ще се изнерви отколко да се забавлява. А пък роднините ни са доста, приятелите също - дори само най близките да поканя... пак са много - 20 човека и 6-7 дечица.... абе лудница е и се чудя дали да не го разделя на два пъти - на самия ден да поканя на вечера роднините а в събота след р.д. приятелите за подобаващо детско парти Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 069
Ние го направихме в къщи с най-близките роднини.
Мина чудесно.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
Вкъщи празнувахме с най-близките и някои наши приятели. Украсихме с много балони и всички бяха доста впечатлени от тях. Simple Smile  Догодина, живот и здраве, може да се замислим за клуб.

# 14
  • Мнения: 2 197
Ние празнувахме на два пъти. И двата пъти - на ресторант. Първата вечер беше за роднините. Втората - за приятелите. Не ми се стори удачно да ги събера по едно и също време. Втората вечер се събрахме към 25 човека и 4-5 деца. Не съм правила специална украса, само тортата беше с надпис. Прекарахме чудесно. Така и така това събитие още не е ясно за децата, така че избрах вариант, в който големите да прекарат добре. Както и стана. Децата също се забавляваха. Прибрахме се с малката към 3 часа сутринта. Не беше сънена изобщо. Тя на една година спеше до10 сутринта, така че заспиваше доста късно.

Общи условия

Активация на акаунт