Внимание! Радар!

  • 3 351
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте на всички! Искам да ви питам, срещал ли е някой по пътя табела с надпис "Внимание! Радар! (нарисуван радар Simple Smile) и отдолу реклама на Osram ? Ако е, може ли някой да ми я разтърлкува?

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 15:39 от CbBecT

# 1
  • Мнения: 423
Често срещано явление....нещо като картонените коли на полицията, изпляскани на разни места. смях!!!

# 2
  • Мнения: 2 401
Хохо нестандартна реклама? Ама не ми се вижда много коректна идеята реклама/пътен знак.. вероятно няма да я бъде дълго време.

# 3
  • Мнения: 3 459
Веднъж мернах такава. Пишеше само: Внимание! Радар
Нямаше нищо нарисувано, нито пък реклама.

# 4
  • Мнения: 2 161
Цитат
картонените коли на полицията
От тези инфаркт ще получа някой път.

# 5
  • Мнения: 77
Ами ... виждала съм я до Златни Пясъци, към Каварна... и все набивам спирачки и се чудя дали наистина няма някъде скрита камера и радар... И държа да отбележа, че знам, че звучи меко казано абсурдно...  smile3506

# 6
  • Мнения: 1 655
На някои от картонените полицейски коли, отгоре на табелата има насочени 2 радара в двете посоки, камери обаче не съм забелязала.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Често срещано явление....нещо като картонените коли на полицията, изпляскани на разни места. смях!!!
на някои отгоре имат камери работещи при това ....

# 8
  • София
  • Мнения: 673
доколкото разбрах от пресата това означава, че в тези участъци е предвидено да се сложат камери и информационни табла за скоростта, с която караш. Даже някъде в София видях такова табло, предупредих мъжа си да намали, че не ми харесаха показанията:) Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Виждала съм само: "Включи светлините!" и отдолу надпис Осрам. Не знаех, че вече плашат с радари. Laughing

# 10
  • Мнения: 152
Често срещано явление....нещо като картонените коли на полицията, изпляскани на разни места. смях!!!
на някои отгоре имат камери работещи при това ....
нека карат как си знаят бе...по нова година като им пратят честитките...и ше им гледаме сеира!
Иначе, друг начин да го научиш тоз народ да се държи нормално по пътищата - няма!

# 11
  • Мнения: 528
Даа, при толкова много полицаи в държавата си регулираме движението по пътищата с
картонени коли и рекламни табели.

# 12
  • Мнения: 120
картонени полицаи има в Австрия , виждала съм пред училища например. Вероятно имат и радар, защото отгоре излиза надпис "Вие карате с еди колко си км в час".И те като нас карат идиотски, затова е хубаво, че е измислен този начин на сплашване. На мен ми харесва.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
картонените коли на полицията
От тези инфаркт ще получа някой път.
Невъзможо,тези картонени коли на такива места са сложени,че трябва да караш луноход за да се паркираш там Mr. Green

# 14
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 На рекламното пано, над картонената полицейска кола има камери в двете посоки, но радар не виждам. Интересно , дори да карам с превишена скорост, как ще отчетат с колко точно? newsm78
Могат само да видят ако говоря по тел или съм без колан.

Общи условия

Активация на акаунт