Препоръчайте гинеколог от Варна по здравната каса.

  • 1 957
  • 6
  •   1
Отговори
Моля да ми препоръчате специалист по стерилитета от Варна, който да работи със здравната каса, ако изобщо има такива. От всичко изчетено разбрах, че повечето не работят с касата. Моля ви момичета, помагайте!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 61
prepora4vam ti dr. petinka cvetkova mnogo e dobra telefon za vrazka 052 603654 i 0888205694

# 2
  • Мнения: 205
Има здравен справочник и черни и бели списъци на лекари. Можеш да ги прочетеш. Прочети и там какво пише за споменатата лекарка.

Моята препоръка, аз ходя там Д-р Кателия Александров, Клиника Кисьови.

# 3
Благодаря!
Д-р Александров всички го препоръчват, но не работи със здравната каса, а за Цветкова разбрах, че е добра в други области, но не се занимава много със стерилитет.
Сигурно ще отида при Александров все пак. Ще се плаща, няма накъде. Някой знае ли колко взема за лапароскопия например?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 023
prepora4vam ti dr. petinka cvetkova mnogo e dobra telefon za vrazka 052 603654 i 0888205694
Цветкова не лекува стерилитет,иначе е прекрасна докторка.Аз ходя при нея от 8 години.

# 5
  • Мнения: 61
izvinjvai mnogo jvno az ne sam pro4ela pravilno vaprosa .mislex 4e si bremena i iska6 da pose6tava6 dobar ginekolog po zdravna kasa

# 6
  • Мнения: 105
Виждала съм такъв кабинет в поликлиниката на АГ болница. Лекарката само съм я виждала, но за съжаление не и знам името. Това е телефона на поликлиниката 611234. Ако ли не опитай на 7 етаж на АГ. Там има кабинети, някои са за ин-витро, но не зная дали всички. Провери з авсеки случай. За там тел нямам. Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт