Моля за кординати на др. Кюркчиева от онкологията в Дървеница

  • 7 240
  • 9
  •   1
Отговори
Моля за координати на др. Кюркчиева от онкологията в Дървеница. Имам нужда да ме прегледа добър специалист.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 391
Тъй като никой не ти е отговорил - ето какво намерих тел.: 02/ 872 06 54. Това навярно е номератора на болницата, но е добро начало.  Дано не е нещо сериозно Peace

# 2
Благодаря пробвах като се обадих болницата но от там ме отрязаха.Не знам какво да правя но наистина имам нужда от добър онколог. При моя лекар няма свободни часове до септември то вае др. Божидар Славчев.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Отиди направо в Онкологията сега до колкото знам е шеф на отделението,намери я и се разберете лично Peace

# 4
Благодаря смятам така да направя пък дано имам късмет.

# 5
  • Мнения: 65
др Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница. Желая ти късмет

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
д-р Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница.
П.П.Така е по добре и ще е в полза на всички благодаря ти y_ana

# 7
ОХ МНОГО БЛАГОДАРЯ.ХИЛЯДИ ПЪТИ БЛАГОДАРЯ

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Видях,че си я написала в Белия списък!Кажи как мина и какви изследвания ти прави!

# 9
Моля споделете впечатленията си от д-р Кюркчиева, тъй като ми се налага да й поверя майка си. За съжаление всички препоръчан ни лекари са в отпуск и са извън София, а аз дори и водопроводчик не вземам без препоръка и МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Ще Ви бъда изключително благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт