За бурканчетата от храна на Ганчев

  • 1 292
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Вкъщи имаме около 200такива бурканчета, та въпроса ми е какво правите с тях?Чудя се да ги
хвърлям ли или нещо се прави с тах.Очаквам мнения и предложения!!!!  Thinking

# 1
  • Мнения: 11 003
Изхвърлям всички бурканчета. Нямам нужда от тях, а и зимнина не правя.

Виж тази тема За бурканчетата от пюрета, може да ти е полезна.

# 2
  • Мнения: 4 555
Май не стават за повторна употреба, така че поне можеш да си направиш труда да ги хвърляш в зелените контейнери за стъкло. По-добре е, отколкото директно на боклука.

# 3
  • Мнения: 4 784
200!!! За какво ги пазиш? Аз хвърлях всичко. Пък и сега има разделно сметосъбиране...

# 4
  • Мнения: 543
Миналата седмица дойде на гости свекърва ми. И взе да събира бурканчетата. Накрая набута в тях всички подправки вкъщи (мъжът ми готви с много подправки), налепка им етикетчета и така...

Всякакви идеи им идват на хората Joy

# 5
  • Мнения: 6 441
Можеш да ги предложиш на някоя мама,която се занимава с изработване на стоки по Благотворителните базари или ти сама да се опиташ.
За този Коледен базар направих свещници от тях  Peace

# 6
  • Мнения: 145
Можеш да ги предложиш на някоя мама,която се занимава с изработване на стоки по Благотворителните базари или ти сама да се опиташ.
За този Коледен базар направих свещници от тях  Peace

За това не бях се сетила! Чудесна идея! Аз тепърва захранвам, но поне вече се ориентирам към събиране....

# 7
  • Мнения: 8 163
Всичко рециклирам. Не складирам нищо.

# 8
  • Мнения: 3 069
Измивам ги и хвърлям в контейнера за стъкло.

# 9
  • Мнения: 252
Измивам ги и хвърлям в контейнера за стъкло.
Peace

# 10
  • Мнения: 210
Докато дъщеря ми ядеше пюрета,събирах само тези с винт капчка и то защото ми трябваха след това за да мога да и вземам храната от кухнята.Всички останали изхвърлям в контейнера за стъкло.

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
НЕ може да се ползват за консервиране  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Изхвърлях ги.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 182
Не ми е хрумвало даже да ги събирам.
Ако не могат да послужат за каузата на приложните изкуства, да вървят за рециклиране.

# 14
  • Мнения: 141
Аз ги изхвърлям в контейнерите за стъкло.Не стават за нищо,пониже капачката не може да се завинти повторно

Общи условия

Активация на акаунт